پنجشنبه، 4 بهمن 1397 - 6:06

دستمزد معوق کارگران هپکو اراک پرداخت می شود

شماره: 5392

شریعتمداری خواستار تعیین تکلیف و واگذاری این شرکت به خریداران دارای اهلیت و نهادهای معتمد و دارای منابع مالی شده و گفته: با وجود سهم بیش از ۶۰ درصدی سازمان خصوصی سازی از شرکت هپکو، این سازمان اختیارات مالک واقعی را دارد.

با تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در چهل و هفتمین جلسه نشست کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مسئولان ارشد استان مرکزی در تهران برگزار شد بر پرداخت دستمزد معوق کارگران هپکو اراک تاکید کرد.

به گزارش اسپاداناخبر، شریعتمداری خواستار تعیین تکلیف و واگذاری این شرکت به خریداران دارای اهلیت و نهادهای معتمد و دارای منابع مالی شد و افزود: با وجود سهم بیش از ۶۰ درصدی سازمان خصوصی سازی از شرکت هپکو، این سازمان اختیارات مالک واقعی را دارد و این موضوع مسئولیتی را هم متوجه سازمان می کند.

در این نشست رییس سازمان خصوصی سازی، آقازاده استاندار مرکزی و معاونین اقتصادی استاندار ؛ کریمی و مقدسی نمایندگان مردم اراک در مجلس و نمایندگانی از وزارتخانه‌های مرتبط و معاونان وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت حضور داشتند.

همچنین در این نشست پیشنهاداتی از سوی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و سایر شرکت کنندگان جهت بهبود شرایط این شرکت و نیز واگذاری به بخش خصوصی به سازمان خصوصی سازی ارائه شد.

دیروز استاندار مرکزی در جمع کارگران هپکو قول داده بود مشکلات این واحد صنعتی و کارگران را از طریق تهران پیگیری کند .

منبع/ پایگاه اطلاع رسانی دولت