پنجشنبه، 4 بهمن 1397 - 5:27

نماز جمعه را به امامت امام خامنه ای در قدس خواهیم خواند

شماره: 5510

احمد سالک در سخنرانی مراسم روز قدس گفته: قلب مسئولان باید با قلب مادران شهدا بتپد، نه با قلب آمریکا| انتفاضه موشکی باید به نتیجه برسد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس؛

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس روز احیای اسلام است و همان گونه که رهبر فرمودند قدس پایتخت همیشگی فلسطین است.

به گزارش اسپاداناخبر، حجت الاسلام احمد سالک در سخنرانی مراسم روز قدس و در جمع راهپیمایان که در مصلی اصفهان برگزار شد، با تشکر از حضور پر شور مردم اصفهان در این مراسم اظهار کرد: روز قدس را امام (ره) با هدف محو اسراییل بنیان‌گذاری کرد و بنابراین این روز میراث جاودانه امام (ره) است که تا محو اسراییل غاصب ادامه خواهد داشت.

وی افزود: روز قدس روز احیای اسلام است و همان گونه که مقام عظمای رهبری فرمودند قدس پایتخت همیشگی فلسطین است.

وی ادامه داد: همانگونه که امام راحل (ره) بارها فرمودند؛ آمریکا و اسراییل هرگز قابل اعتماد نیستند و به همین دلیل است که ما مرگ بر آمریکا می گوییم. آمریکا اعلام کرده است که آنقدر به ایران فشار خواهیم آورد تا تسلیم شود، اما باید به آن‌ها بگوییم که این یک خواب بیش است. نتانیاهو خوب بداند ما روزی نماز جمعه خود را به امامت امام خامنه ای در قدس خواهیم خواند.

سالک با اشاره به موضوعات اقصادی و ضرورت داشتن استقلال اقتصادی و جلوگیری از واردات کالاهای غیر ضروری و ورود کالاهای خاص و ضروری گفت: دولت باید در کنار مردم باشد و مشکلات مردم را حل کند، قلب مسئولان باید با قلب مادران شهدا بتپد، نه با قلب آمریکا.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند مسئله فلسطین در رأس مسائل جهان اسلام است و روز قدس روز صف بندی مردم در برابر متجاوزان و روز پیروزی حق بر باطل است. به فرموده امام (ره) در روز قدس مسلمین باید با یکدیگر متحد و مجهز شوند و تا محو اسراییل باید تجهیز بمانند.

وی اظهار کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند، ما حرفی نداریم فلسطین را تجهیز کنیم، امروز انتفاضه موشکی در بین جوانان مؤمن به وجود آمده و باید به نتیجه برسد، راه برگشتی هم وجود ندارد.

وی ادامه داد: آمریکا از اسرائیل حمایت می‌کند، داعش، طالبان و ... را در عراق و سوریه به جان مسلمانان انداختند و ترامپ با وقاحت عربستان را گاو شیرده خطاب کرد. در چنین شرایطی، باید روز قدس را زنده نگه داشت چون روز قدس، روز اسلام است. امام راحل (ره) 29 سال پیش از بین ما رفت، اما می‌داند ما این روز را زنده نگه داشتیم و تا محو اسراییل نگه خواهیم داشت.

وی گفت: راهکارهای مبارزه با اسراییل در قرآن آمده است. قرآن به پیامبر (ص) می‌گوید "محکم بایست با تمام پیروانت" و این باید سرمشق ما باشد. دشمنان می‌خواهند با سه ضلع ما را شکست بدهند. اول خالی کردن دل ما از اعتقادات و باورهایمان است، ضلع دوم ایجاد شبکه ضد انقلاب در خارج از ایران برای ضربه زدن به انقلاب است و در نهایت ضلع سوم که امپریالیسم در جهت رفع مشروعیت از ولایت گام برداشته و می گویند هر چه مشکل وجود دارد از رهبری است.

وی تاکید کرد: البته رهبر انقلاب در سخنرانی خود در روز چهاردهم خرداد معادلات استکبار را از بین بردند و در نطق خود جوانان مسلمانان را بیدار کردند و نوید پیروزی را دادند.

سالک تصریح کرد: ما باید در عمل و ارتباطات اقتصادی و اخلاقی خشم خودمان را به دشمن نشان بدهیم و در این مسیر همواره با یکدیگر همراه باشیم، مذاکرات نباید وارد بحث موشکی و قدرت منطقه ای ایران بشود. اگر قرار باشد پیرامون بحث موشکی هم مذاکره صورت بگیرد، دیگر نمی‌توانیم روز قدس را معنی بدهیم.

نماینده مردم اصفهان اظهار کرد: مسئولان و مردم باید همه با هم و همانند یک مشت باشیم در این صورت و با امید به آینده سخنان مقام رهبری اجرا می‌شود. در بیست و پنج سال آینده اسراییلی وجود نخواهد داشت و روز قدس در قدس نماز خواهیم خواند.

منبع/ اصفهان