اغتشاشات یک درصد بر آمار جرائم افزود | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 9 اسفند 1402 - 20:53

اغتشاشات یک درصد بر آمار جرائم افزود

شماره: 21096
Aa Aa

رییس سابق پلیس تهران گفته تلاش این بود با مردم مدارا کرده و در مقابله با ناآرامی ها از امنیت و آرامش و اموال مردم با کمترین خسارت محافظت کنیم.

امروز یک مورد اوباش نیز در تهران وجود ندارد؛
اغتشاشات یک درصد بر آمار جرائم افزود

حسین رحیمی، رییس سابق پلیس تهران در آیین معارفه و تکریم فرمانده انتظامی پایتخت گفت:

آمار جرایم و تخلفات و سرقت ها در پایتخت ۹ درصد کاهش پیدا کرده است هر چند که اغتشاشات اخیر یک درصد بر آمار جرائم و تخلفات افزوده بود.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از برنا، او گفت:
امنیت یکی از اساسی ترین و زیر ساختی ترین نیاز همه جوامع است و حاکمان مکلف و موظف به برقراری این نیاز جوامع خود هسنند و باید به طور کامل در جامعه پیاده کنند. در نظام مقدس جمهوری اسلامی که دشمنان در طول ۴۴ سال همواره تلاش کردند که نظام را دچار چالش کنند و اقداماتی را هم با سردمداری آمریکا و رژیم صهیونیستی و هم پیمانان آن انجام دادند. فراجا متولی اصلی برقراری نظم و امنیت در جمهوری اسلامی تکلیف دارد و طلایه دار برقراری امنیت است.

وی افزود:

مردم ایران باید بدانند پلیس در حال تلاش برای برقراری امنیت است و اگر ۱۰۰ درصد تخلفات و سرقت ها را کشف نکرده باشیم حتما ۷۰ تا ۸۰ درصد در این زمینه موفق بودیم.

رحیمی گفت:

بعد از موضوع سرقت مهمترین دغدغه مردم تهران موضوع موادمخدر، جولان معتادان متجاهر، خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر بود که طومار بسیاری از باندهای قاچاق مواد مخدر را در هم پیچیدیم و ۵۰ درصد از پارک های سطح شهر را پاکسازی کردیم.

رئیس پلیس سابق تهران ادامه داد:

امروز یک مورد اوباش نیز در تهران وجود ندارد. نزاع و درگیری چند نفری با گردن کشی فرق دارد چراکه قبلا در نقاط مختلف تهران اراذلی را داشتیم که گردنکشی می کردند. همچنین بسیاری از پرونده های بزرگ همچون ۶۰ هزار میلیارد تومان، ۴۰ هزار میلیاردی و ... به حساب مردم و بیت المال برگردانده شد.

رحیمی گفت:

تلاش ما این بود تا با مردم مدارا کرده و در مقابله با ناآرامی ها و تا امنی ها از امنیت و آرامش و اموال مردم با کمترین خسارت محافظت کنیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان