به ۹۴ درصد زنان هالیوود تجاوز شده است | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 5 اسفند 1402 - 22:14

به ۹۴ درصد زنان هالیوود تجاوز شده است

شماره: 24190
Aa Aa

بالاترین نرخ تجاوز به عنف در آمریکاست و حقوق بشر به بازی‌های تبلیغاتی محدود شده. به جنایات آمریکا و کشور‌های سلطه‌گر توجه نمی‌کنند؛ عادلانه نیست.

عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای انقلاب فرهنگی؛
به ۹۴ درصد زنان هالیوود تجاوز شده است

عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای انقلاب فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مراسمی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی اظهار کرد:

روز دانشجو روزی است که سه دانشجوی مدافع استقلال کشور تاریخ‌ساز شدند به دست رژیم پهلوی و به دستور صریح آمریکایی‌ها در سال ۱۳۳۲ توسط رژیم پهلوی به شهادت رسیدند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او گفت:

در آن زمان دانشجویان چهار ماه پس از کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت مصدق تجمع و اعتراض کردند چراکه آمریکا قصد داشت روابط ایران و انگلیس بعد از ملی‌شدن صنعت نفت - که خلاف خواست مردم ایران بود - را دوستانه کند. جنایات آمریکا از همان دوران و قبل از آن در ایران و جهان آنقدر فراوان است که دیگر هویت دولتمردان آمریکا جنایت‌کار شناخته می‌شوند.
وی همچنین اظهار داشت:
۹۴ درصد زنان هالیوودی در آمریکا گرفتار تجاوز شده اند و بالاترین نرخ تجاوز به عنف در آمریکاست. با این اتفاقات و جنایات حقوق بشر به بازی‌های تبلیغاتی محدود شده است. به جنایات آمریکا و کشور‌های سلطه‌گر توجه نمی‌کنند و این رویکرد عادلانه نیست.
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان