دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:13

تیم ملی کشتی آلیش زنان ایران قهرمان آسیا شد

شماره: 17869
Aa Aa

تیم ایران با کسب یک طلا، چهار نقره و یک برنز و کسب ۱۱۵ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های قرقیزستان و ازبکستان دوم و سوم شدند.

پایان رقابت‌های کشتی آلیش کلاسیک در اوش قرقیزستان؛
تیم ملی کشتی آلیش زنان ایران قهرمان آسیا شد

تیم ملی کشتی آلیش زنان ایران قهرمان رقابت‌های آسیا در کشور قرقیزستان شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، رقابت‌های کشتی آلیش کلاسیک قهرمانی آسیا در شهر اوش قرقیزستان برگزار شد که در پایان تیم ایران با کسب یک طلا، چهار نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید.

در رده‌بندی تیمی ایران با ۱۱۵ امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیم‌های قرقیزستان و ازبکستان به ترتیب با ۱۱۲ و ۹۴ امتیاز دوم و سوم شدند.

تیم ایران در این مسابقات با ۶ نماینده شرکت کرده بود که سارا علیپور در وزن ۷۵ کیلوگرم به مدال طلا، سپیده بابایی در وزن ۵۵ کیلوگرم، شیدا فهیمی در وزن ۶۵ کیلوگرم، سحر غنی زاده در وزن ۷۰ کیلوگرم و هانیه عاشوری در وزن +۷۵ کیلوگرم به مدال نقره و فاطمه فتاحی در وزن ۶۰ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

در مسابقات مردان نیز که با حضور ۶ نماینده از ایران برگزار شد محمد نبی زاده در وزن ۷۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت و محمد نیکومنش در وزن ۹۰ کیلوگرم نیز چهارم شد.

روح‌الله نعمتیان، هادی سلیمی، محمد ریاحی دهکردی و حمیدرضا آذرمهر دیگر نمایندگان ایران در اوزان ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ و +۱۰۰ کیلوگرم صاحب عنوانی نشدند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان