حیاستیزی و عفت‌گریزی روز میز دشمنان است | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 13 اسفند 1402 - 3:52

حیاستیزی و عفت‌گریزی روز میز دشمنان است

شماره: 20307
Aa Aa

آرامش امروز خانواده‌ها مرهون حضور بسیجیان و نیرو‌های انقلابی است| بانوان با تاسی از بسیج اجازه ندهند دشمن به درون خانواده‌ها رسوخ کند.

زنان فرزندان شان را از خطر جنگ ترکیبی نجات دهند؛
حیاستیزی و عفت‌گریزی روز میز دشمنان است

فاطمه محمدبیگی، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت:

زنان با تربیت فرزندان و انتقال ارزش‌ها از نسلی به نسلی دیگر به خوبی می‌توانند فرزندان شان را از خطر جنگ ترکیبی نجات دهند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، او ادامه داد:

نقشه شوم دشمن فروپاشی از درون خانواده با از بین بردن ارزش‌هایی همچون عفاف و حجاب و حیا است و امروز حیاستیزی، حیا گریزی و عفت گریزی پرونده روز میز دشمنان انقلاب است و می‌طلبد بانوان با تاسی از شجره طیبه بسیج اجازه ندهند دشمن به درون خانواده‌های ما رسوخ کند.

وی افزود:

زنان نخبه و فرهیخته بسیجی هویت حقیقی زن انقلاب اسلامی را درک کردند و در پای درس مکتب بسیج به خوبی آموختند که زن تراز انقلاب اسلامی در عرصه عفاف و حجاب چگونه باید باشد و همواره در رابطه با بهره مندی از حجاب اسلامی با حفظ پایه‌های محکم اعتقادی و حضور با زیست عفیفانه شاهد ظهور و بروز زنان موفق در عرصه‌های پزشکی، مهندسی، علمی، ورزشی، سیاسی، تربیت فرزند و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده ایم.

او ادامه داد:

بسیاری از قهرمانان ورزشی ما از هویت بسیجی بهره‌مند هستند و می‌توان ادعا کرد که زنان تمدن ساز آینده جهان اسلام و بشریت از همین زنان بسیجی خواهند بود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی افزود:

ما جان فشانی و ایثار بسیجیان برای حفظ امنیت و آرامش مردم و خانواده‌ها را بر توتیای چشم می‌گذاریم. ملت ایران قدر بسیجیان را می‌دانند زیرا آرامش امروز خانواده‌ها مرهون حضور آن‌ها و نیرو‌های انقلابی است و زنان نیز با تربیت فرزندان و انتقال ارزش‌ها از نسلی به نسلی دیگر به خوبی می‌توانند فرزندان شان را از خطر جنگ ترکیبی نجات دهند.

وی افزود: امروز با توجه به وجود فضای مجازی و هجمه‌های گسترده بیش از صد کشور در عرصه رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران، زنان و دختران بسیجی می‌توانند با حفظ حجاب و عفاف، ارزش‌های قرآنی و دینی و توجه به فرهنگ زیست عفیفانه و پاسداری از ارزش‌های انسانی و اخلاقی همچنین همت و فعالیت خویش از نقشه شوم دشمن جلوگیری کنند.جهان اسلام تجاربی، چون اندلس را دارد و تکیه بر تجارب تاریخی به ما ثابت می‌کند اگر ارزش‌هایی مانند عفاف و حجاب و بسیج پاسداری شود می‌توان کشور را از خطرات جدی نجات داد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان