خبرنگاران راویان عظمت اسلام و ایران هستند | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 4:21

خبرنگاران راویان عظمت اسلام و ایران هستند

شماره: 19051
Aa Aa

اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه نیز از خبرنگاران خواسته بیش از پیش در مسیر جهاد تبیین، بیان ارزش‌های الهی و انسانی وتزریق روحیه امید کوشا باشند.

وزیر ارشاد ایران روز خبرنگار را تبریک گفت؛
خبرنگاران راویان عظمت اسلام و ایران هستند

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش اسپادانا خبر، او در توییتر نوشته است:

روایت حماسه و جهاد تبیین جزء اصلی قیام عاشوراست. حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع)، راویان و خبر رسان‌های اصلی این واقعه مهم هستند. در روز خبرنگار با گرامیداشت یاد راویان و خبرنگاران عظمت اسلام و ایران برای همه اهالی رسانه موفقیت در ادای ماموریت خطیر خبری و تبیینی را آرزومندم.

محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه نیز در پیامی به همین مناسبت گفت:

رسالت اصحاب رسانه و خبر در همه مقاطع به ویژه دوران حاضر بسیار خطیر و ارزشمند است. در عصر جنگ ترکیبی دشمنان حق و حقانیت علیه اسلام ناب و تلاش همه‌جانبه سلطه‌گران برای نفوذ فرهنگی در کشور خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند در جبهه جهاد تبیین و روشنگری فعالانه و حق‌طلبانه کنشگری کنند و به پاسداشت ارزش‌های والای انسانی و ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بپردازند.

۱۷ مرداد روز خبرنگار، که امسال مقارن با روز عاشورا، روز شهادت مظهر حق‌طلبی تمام اعصار شده است را گرامی می‌داریم و از خداوند متعال برای خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای کشور، استواری و ثابت‌ قدمی در نشر حقایق و فضایل و دوری و احتراز از کژی‌ها و ناراستی‌ها را مسئلت می‌نمائیم و آرزو داریم که آنها با قول سدید و قلم و بیان رسا و شیوا بیش از پیش در مسیر جهاد تبیین و بیان ارزش‌های الهی و انسانی وتزریق روحیه امید در جامعه کوشا باشند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان