دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:50

خدمت به دین مستلزم خدمت به انقلاب است

شماره: 17902
Aa Aa

مسئله بی‌حجابی محور فعالیت فرهنگی دشمن در جنگ نرم کنونی است؛ بی‌حجابی نه یک آسیب اجتماعی بلکه یک ابرچالش فرهنگی است.

علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی؛
خدمت به دین مستلزم خدمت به انقلاب است

سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با معاونان فرهنگی شهرداری‌های کلانشهرهای ایران گفت:

فضاسازی فرهنگی در سطح شهرها یکی از مصادیق بارز جهاد تبیین است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او ادامه داد:

در کشور ما خدمت به دین مستلزم خدمت به انقلاب است و افراد نمی‌توانند در راه ترویج معارف دین تلاش کنند درحالی که نسبت به معارف انقلاب اسلامی بی‌توجه هستند. اگر تابلوها و به‌طور کلی فضای فرهنگی شهرها در خدمت نشر و ترویج معارف دین قرار بگیرد تاثیر زیادی بر درامان بودن در برابر آسیب‌های فرهنگی و مشکلات اجتماعی دارد.

وی مسئله بی‌حجابی را محور فعالیت فرهنگی دشمن در جنگ نرم کنونی دانست و گفت:

مسئله بی‌حجابی نه یک آسیب اجتماعی بلکه یک ابرچالش فرهنگی است که بسیاری از مشکلات، بزه‌ها و نابسامانی‌ها متاثر از آن است با این حال علی‌رغم مهم بودن این مشکل، بخش عمده بی‌حجابی با تبلیغات و فرهنگ‌سازی رفع می‌شود. کسانی که می‌خواهند سفره دین را از زندگانی جوانان ما جمع کنند در برابر این طرح‌های مبتکرانه و حرکت‌های ارزشمند مروج حجاب، مستأصل و درمانده خواهند شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:

در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۰، سریالی از صداوسیما با عنوان «سقوط یک فرشته» پخش شد که در آن به سرنوشت دختر باحجابی که درگیر آسیب‌های فرهنگی می‌شد پرداخته بودند. در همان ایام من به آقای دارابی که معاون وقت سیما بودند گفتم که به آقای ضرغامی بگوید من حاضرم ثواب همه مستحبات خود در ماه مبارک رمضان را بدهم و در عوض در اجر سازندگان این سریال شریک باشم زیرا این عقیده و باور قلبی من است که برنامه فرهنگی در حوزه حجاب به‌مثابه نقش‌آفرینی مستقیم و مؤثر در جنگ نرم فرهنگی است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان