خیابان‌ها توسط مردم انقلابی فتح شدند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 9:46

خیابان‌ها توسط مردم انقلابی فتح شدند

شماره: 20287
Aa Aa

دفاع از آرمان‌های شهدا، انقلاب و جایگاه ولایت عمیق‌تر از همیشه شده و لازم است امنیت مردم محور و مردم پایه با محوریت بسیج و مساجد تقویت شود.

سید محمد سعیدی، خطیب جمعه قم عنوان کرد؛
خیابان‌ها توسط مردم انقلابی فتح شدند

سید محمد سعیدی، خطیب جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه  این شهرستان از مواضع برخی خواص در حوادث اخیر انتقاد کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او ابراز داشت:

مردم از این افراد گلایه دارند و انتظار دارند راه خود را از دشمنان جدا کنند. هرکس که در این دوران بتواند در مسیر امید آفرینی اقدامی کند اما سکوت و بی تفاوتی پیشه می‌سازد مرتکب حرام شرعی شده است. تا زمانی که روحیه بسیجی در کشور موج افکنی می کند اهداف دشمن محقق نخواهد شد و با وجود چنین روحیه‌ای آمریکا و ایادی آنها هیچ غلطی در منطقه نمی توانند بکنند.

سعیدی با بیان اینکه بسیجیان در حوادث اخیر و مقابله با اغتشاشات اخیر خوش درخشیدند افزود:

اغتشاشات اخیر نتیجه چهار دهه طراحی و عصبانیت دشمنان از پیشرفت همه‌جانبه ایران در سطح ملی و منطقه ای بود. دشمنان در قالب حوادث اخیر جنگ ترکیبی واقعی را به راه انداختند و دشمنان داعشی صفت به صراحت بیان می کنند تا زمانی که انسجام ملی و دینی در ایران وجود داشته باشند آرام نخواهند گرفت.

او با بیان اینکه تحریف واقعیت ها در جنگ روایت ها مورد حمایت آمریکا قرار می گیرد گفت:

دیکتاتورهای جدید جلیقه زردها را در فرانسه سرکوب می کنند ولی همزمان دم از حمایت از مردم ایران می زنند. مردم نیز در حوادث اخیر خوش درخشیدند و در دفاع از آرمان‌های شهدا و دفاع از انقلاب و جایگاه ولایت و خدمتگزاران راستین عمیق‌تر از همیشه شده و تا پای جان در میدان خواهند ماند. با توجه به حوادث اخیر و فتح خیابانها توسط مردم انقلابی لازم است امنیت مردم محور و مردم پایه با محوریت بسیج و مساجد باید تقویت شود.

وی گفت:

یکی از ویژگی‌های منافقین ایجاد فتنه و ساختارشکنی از جایگاه ولایت و ولی جامعه در صورت عدم برآورده شدن مطالبات مادی و غنایم جنگی است. منافقین بدترین و کثیف ترین اقشار جامعه هستند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان