پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 13:58

دشمنان می‌خواهند سبک زندگی ما را غربی و شیطانی کنند

شماره: 18376
Aa Aa

همه روسای قوه قضائیه منتخب نایب امام زمان بودند| کسانی که پای شبکه‌های مجازی و ماهواره ای روباه پیر و عربستان منحوس می‌نشینند گناه کار هستند.

بی‌اعتنایی به فرمان نایب امام زمان تمرد است؛
دشمنان می‌خواهند سبک زندگی ما را غربی و شیطانی کنند

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه پایتخت گفت:

دین اسلام کجی ندارد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از شفقنا، او ادامه داد:

هر کسی در زندگی مبتلا به کج‌روی و کج‌رفتاری شد از دین خارج است، دین همه ما را به شفافیت، راستی و درستی هدایت می‌کند.

او با بیان اینکه حجاب دستور خدا و قرآن کریم است گفت:

دشمنان می‌خواهند سبک زندگی ما را غربی و شیطانی کنند اما ملت ما با قوانین اسلام بیعت کردند و هرگز خود را در مسیر اطاعت از غربی‌ها و شیاطین قرار نخواهند داد. اینهایی که در دام شیاطین قرار می‌گیرند دوست را دشمن می انگارند و خدمتگزار را با خیانتکار تشخیص نمی‌دهند در اثر بی‌تقوایی است. سبک زندگی بسیار مهم است،.چیزی مانند حجاب بسیار مهم است که برایش جان داده شده است. حضرت آقا در ۱۴ خرداد تاکید کردند که باید از تغییر سبک به زندگی غربی جلوگیری کرد. مردم ما هرگز خودشان را در مسیر غربی‌ها و شیاطین قرار نخواهد داد.

او گفت:

گناه عبادت شیطان و شایعه پراکنی‌ها  گناه شیطان است. پای شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای می نشینند. کسانی که پای روباه پیر و عربستان منحوس می‌نشینند بر اساس گفته‌های امام جعفر صادق گناه کار هستند.

وی تاکید کرد:

صدیقی بیان کرد:

تقوا مایه بصیرت است.  کسانی که در دام شیاطین قرار می‌گیرند دوست را دشمن فرض می‌کنند، خدمتگزار را دشمن فرض می‌کنند در مسیر شیطان است.

خطیب نماز جمعه تهران گفت:

قضات ما بوی پیغمبر می‌دهند و جای امیر المؤمنین نشسته اند. همه روسای قوه قضائیه منتخب نایب امام زمان بودند و در صورتی که نایب امام زمان فرمانی بدهد و کسی بی‌اعتنا باشد روز قیامت ماخذ خواهد بود و تمرد از احکام الهی کرده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان