دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:06

رد پای دشمن در آشوب های اخیر ایران مشاهده می شود

شماره: 17850
Aa Aa

مشکلات کشور یک شبه به وجود نیامده که یک شبه به پایان برسد| دشمنان از آشوب ها برای امتیازگیری از ایران در مذاکرات و ضربه به نظام استفاده می کنند.

سید محمد سعیدی، خطیب جمعه قم؛
رد پای دشمن در آشوب های اخیر ایران مشاهده می شود

سید محمد سعیدی، خطیب جمعه قم در نماز جمعه این شهرستان گفت:

حل مشکلات کشور نیازمند هماهنگی همه قوا و همراهی مردم و بهره‌گیری از مدیران مجرب است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از حوزه، او بیان کرد:

امیدواریم همگان در جوان سازی کشور موفق باشند و گام های اساسی بردارند.

امام جمعه قم با اشاره به مسائل و مشکلات کشور افزود:

مشکلات کشور یک شبه به وجود نیامده که یک شبه به پایان برسد. برای بهبود وضع اقتصادی و قرار گرفتن اقتصاد کشور در مسیر صحیح باید با توجه به رهنمودهای دلسوزانه و راهگشای مقام معظم رهبری در این مسیر حرکت کرد. یکی از گام های اساسی و قاطع آن است که دولت محترم با کمک سایر قوا رانت خواری را در کشور از بین ببرند. مسئولان نباید بگذارند که عده ای زالوصفت درآمدهای حرام به دست آورده و باید زمینه درآمدهای آنها را از بین ببرند. اقدامات جدید دولت باید پاسخگوی نیازهای مردم باشد.

سعیدی با اشاره به اینکه میزان قاچاق و نوع آن هم در کشور افزایش پیدا کرده اظهار داشت:

یکی از شعارهای مهم رئیس جمهور محترم در رقابت های انتخاباتی، مبارزه با فساد و رانت خواری بود که در این زمینه گام های مهمی برداشته اند ولی هنوز جای کار بسیاری وجود دارد و مردم نیز با صبر و همراهی دولت را در این مسیر کمک کنند.

وی با اشاره به ناآرامی های اخیر گفت:

مردم مؤمن و پیرو ولایت در بسیاری از شهرها اعلام انزجار خود را از آشوب گران اظهار کردند. مردم عزیز ما باید کاملا به هوش باشند و رد پای دشمن را در این آشوب ها مشاهده کنند. دشمنان ما برای ضربه زدن به نظام از یک سو و همچنین برای امتیازگیری از ایران در مذاکرات از این اتفاقات استفاده می کردند. اگر پشتوانه مذاکره کنندگان قوی باشد می توانند از حقوق مردم به خوبی دفاع کنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان