دوشنبه، 6 تير 1401 - 1:11

قدردان جامعه پزشکی و پرستاری هستم

شماره: 18347
Aa Aa

اعضای دولت خواسته‌های بازنشستگان را پیگیری کنند| برخی رسانه‌های بیگانه خصوصاً شبکه‌های فارسی زبان شبانه روز برای ایجاد یأس و ناامیدی تلاش می‌کنند.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران؛
قدردان جامعه پزشکی و پرستاری هستم

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در جلسه هیئت دولت امید آفرینی در جامعه را از مطالبات مقام معظم رهبری و وظیفه مهم دولت برشمرد:

حواشی نباید دولت را از متن کار که خدمت به مردم و امیدآفرینی در دل‌هاست بازدارد.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

ایجاد یأس در دل‌ها کار شیطان و شیاطین است:

انسان خداجو همواره به امید زنده است و ما به عنوان خادمان ملت هم باید نسبت به آینده امید داشته باشیم و هم روح امید را در جامعه تزریق کنیم.
رئیسی اقدامات و تلاش های ‌پزشکان و پرستاران در مواجه با همه گیری کرونا را از دیگر مصادیق امیدآفرینی در جامعه دانست و افزود:

کادر درمان به‌ویژه شهدای سلامت در شرایط بسیار سخت همه گیری کرونا که زندگی همه مردم را تحت‌الشعاع خود قرار داده و نگرانی هایی را برای خانواده ها به‌وجود آورده بود با جانفشانی و از خودگذشتگی علی رغم همه کمبودها در عرصه خدمت رسانی میدان داری کردند و زمینه بازگشت امید و نشاط به جامعه را فراهم کردند. وضعیت کنونی که فوتی های ناشی از کرونا تک رقمی و در برخی روزها صفر شده و نیز میزان بسیار پایین ابتلا که امکان بازگشایی در صنوف مختلف و ایجاد شور و نشاط در کشور را فراهم کرده پس از لطف خدا، ‌ثمره همراهی مردم و خصوصا تلاش ها و اقدامات جامعه پزشکی و پرستاری است و بنده در ماه های گذشته در تهران و برخی شهرها با حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی از نزدیک شاهد این مجاهدتها و فداکاری ها بوده ام و قدردان ایشان هستم.
وی افزود:

برخی رسانه‌های بیگانه خصوصاً شبکه‌های فارسی زبان شبانه روز برای ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم تلاش می‌کنند اما همواره با حضور مردم عزیز ما در صحنه شکست خورده‌اند و به هدف‌شان نرسیده‌اند. امروز در یک جنگ اقتصادی هستیم و همه همکاران دولت به ویژه کسانی که مسئول بازار و تأمین سفره مردم هستند شبانه روز برای خدمت‌رسانی و امیدآفرینی در جامعه تلاش می کنند و این اقدامات باید تا حصول نتایج نهایی تداوم داشته باشد.
رئیس جمهور به معاون اول، معاونت حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر بخش‌های ذیربط دستور داد که خواسته‌های بازنشستگان را درباره مستمری‌شان پیگیری نمایند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان