يكشنبه، 10 مهر 1401 - 7:17

نیاز چندانی به برجام نداریم

شماره: 19189
Aa Aa

او با اشاره به مسئله آب اصفهان گفته نجابت و سکوت مردم اصفهان نباید باعث شود دولت‌مردان تصمیمی برای اصفهان نگیرند. نیاز است تصمیمی عادلانه و جدی گرفته شود.

سید ابوالحسن مهدوی، امام جمعه موقت اصفهان؛
نیاز چندانی به برجام نداریم

 سید ابوالحسن مهدوی، امام جمعه موقت اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به ماجرای سلمان رشدی گفت اظهار کرد:

این اتفاق ۳۴ سال پس از توهین او به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و قرآن رقم خورد.

به گزارش اسپادانا خبر، عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز هفته دولت گفت:

گرچه پیشرفت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف رقم خورده است، اما فشار اقتصادی که بر مردم وارد است گاهی اجازه نمی‌دهد پیشرفت‌ها دیده شود و مردم انتظار اقداماتی برای محرومان دارند گرچه به ندرت سخن می‌گویند. با توجه به دستور جهاد تبیین رهبر معظم انقلاب شایسته است که دولت‌مردان گزارشی از عملکرد خود ارائه دهند. جلوگیری از رشد نقدینگی، شتاب تورم، مثبت شدن تراز تجاری و پیشی گرفتن صادرات از واردات، پنج برابر شدن صادرات نفت، تحول در ارتباط با همسایگان، حذف دلار در برخی مبادلات و تهاتری انجام دادن صادرات و واردات از دستاوردهای دولت سیزدهم است که باعث می‌شود نیاز چندانی به نتیجه رسیدن برجام نداشته باشیم.

مهدوی گفت:

غربی‌ها بدانند زمان باج‌خواهی و امتیاز دادن یک‌طرفه ایران تمام شده و نه دولتمردان و نه ملت ایران زیر بار ذلت و خواسته‌های آن‌ها نخواهند رفت. زمانی که دشمن با جوسازی‌ها مانع پیشرفت کشور می‌شد گذشت و امروز شاهدیم که دانشمندان با حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و دولت با جدیت و قدرت، صنایع هوایی و نظامی را پیش می‌برند و امیدواریم در آینده به همین مسیر ادامه دهند.

وی پیرامون مسئله آب استان نیز گفت:

استان‌های همجوار ما برادران ایمانی ما هستند و از اقدام وزیر نیرو برای آن‌ها تشکر می‌کنیم. لازم است وزارت نیرو به مشکلات اصفهان نیز نگاهی داشته باشد. نجابت و سکوت مردم اصفهان نباید باعث شود دولت‌مردان تصمیمی برای اصفهان نگیرند و نیاز است تصمیمی عادلانه و جدی گرفته شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان