وزیر ارتباطات به پیام‌رسان‌های داخلی هشدار داد | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 3 خرداد 1403 - 11:15

وزیر ارتباطات به پیام‌رسان‌های داخلی هشدار داد

شماره: 23980
Aa Aa

وی با بیان اینکه هر سکوی داخلی که بخواهد حقوق مردم را نقض بکند با او برخورد می‌شود گفته حقوق و اعتماد مردم خط قرمز ماست،

در پاسخ به سوالی درباره تخلف و گرانفروشی روبیکا؛
وزیر ارتباطات به پیام‌رسان‌های داخلی هشدار داد

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی ایران در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تخلف و گرانفروشی روبیکا اظهار کرد:

ما در وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم حمایت تمام قدی را از سکوهای داخلی داشته و داریم و به نحوی خودمان را وقف آنها کرده‌ایم و تمام امکانتمان را هم به کار می‌گیریم که این سکوها تقویت شوند.
به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، وی افزود:

اما این به این معنا نیست که کسی بخواهد خدای نکرده از این حمایت ها سوءاستفاده بکند و حقوق مردم را تضییع و اعتماد مردم را دچار خدشه کند. طبق مصوبات شورای عالی فضای مجازی و مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات باید ترافیک مصرفی سکوهای داخلی یک دوم ترافیک بین‌الملل باشد و ترافیک تمامی پیامرسان های اجتماعی داخلی هم باید یک سوم باشد. این مصوبه جاری و ساری است و اگر کسی نمی‌داند باید الان بداند. گزارش‌هایی درباره تخلف به ما رسیده بود که بررسی کردیم و این مسئله تایید شد. با توجه به اینکه باید مرکز ملی فضای مجازی درباره نحوه جبران این اتفاق نظر بدهد ما بسته پیشنهادی خودمان را به این مرکز دادیم تا در آنجا درباره این موضوع تصمیم‌گیری شود.
وی با بیان اینکه هر سکوی داخلی که بخواهد حقوق مردم را نقض بکند با او برخورد می‌شود گفت:

حقوق و اعتماد مردم خط قرمز ماست، حالا هر شخص و هر جایی باشد. هر سکویی که بخواهد مصوبات کشور را اجرا نکند و حقوق مردم را نادیده بگیرد برایمان خارجی و داخلی ندارد و درباره حقوق مردم، همان نگاهی را که نسبت به خارجی داریم نسبت به داخلی هم خواهیم داشت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان