ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 5 اسفند 1402 - 21:46

ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است

شماره: 18110
Aa Aa

صدیقی می گوید ولایت فقیه حجت ِحجت خداوند است، قداست رهبری متفاوت از رهبری‌های دنیاست و نفس رهبری از نفس امام زمان(عج) گرم است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایران عنوان کرد؛
ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است

کاظم صدیقی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایران در سومین اجلاس بین‌المللی فعالان مهدویت اظهار کرد:

مردم ما در زمان پهلوی هیچ رفاهی نداشتند. نه قدرتی، نه تولیدی و نه پیشرفتی.

به گزارش اسپادانا خبر، او ادامه داد:

امام خمینی که آمد، دین آمد. عزت، انسجام، محبت، ایثار، شهادت‌طلبی و قدرت آمد. مردم در صحنه برای استقبال از امام زمان(عج) خون دادند و می‌دهند. روزی در داخل کشور از مرزهای خودمان دفاع می‌کردیم. امروز در مرز رژیم صهیونیستی و در سوریه از حریم امن الهی دفاع می‌کنیم.

امام جمعه موقت تهران گفت:

روزگاری انتظار امام زمان فقط در لفظ و ذهن و کتاب دعا بود. امام خمینی(ره) یک منتظر واقعی بود و گفت بریم امام را بیاوریم. ما از ادیان دیگر بسیار جلوتر هستیم. نفس مقام معظم رهبری از نفس امام زمان(عج) گرم است. رهبری هر گاه برای جوانان مسلمان رنج می‌کشند سری به جمکران می‌زنند.

او گفت:

در هر حرکتی سه چیز بسیار مهم است. رکن اول رهبری است. رکن دوم برنامه و طراحی است. سوم، مردم، ملت و مستضعفین هستند. امام زمان(عج) حاضر است و منتظر ماست. منتظر آمادگی ماست. ایشان غصه می‌خورند که ما دیر بیدار شدیم. در زمان غیبت ما صرفا با معیار فقاهت و تقوا کسی را ولی فقیه نمی‌دانیم. معتقدیم رهبری از بالا تعیین شده است. خلیفه خداوند با انتصاب خداوند روی زمین محور همه موجودات شد. امام زمان حجت خداوند است. ولایت فقیه هم حجت ِحجت خداوند است. ولایت فقیه یک امر اعتباری مثل ریاست جمهوری و ریاست مجلس نیست. تا زمانی که خلوصی برای ایجاد سنخیت بین امام زمان(عج) و نایب ایجاد نشود پرچم رهبری شیعه به دست کسی نمی‌افتد. در انقلاب اسلامی ایران امام جلو افتاد. امام شرایط رهبری را داشت. زمانی که شاه اعلام حکومت نظامی کرد امام فرمودند که به خیابان‌ها بریزد. کسی که نایب امام زمان است خداوند و امام زمان با ولایت تکوینی هوای نایبش را دارد. ما تا به امروز در کشتی نجات اهل بیت هستیم. ولایت فقیه استمرار عطرت اهل بیت است. قداست رهبری متفاوت از رهبری‌های دنیاست. مقام معظم رهبری فرمودند که دشمنان می‌خواهند رخنه کنند اما مردم ما را نمی‌شناسند و این کار شدنی نیست. مردم در مواقع خاص ناراحت و رنجیده‌اند اما در ۲۲ بهمن همه به میان می‌آیند. بقای انقلاب تا به امروز با ولایت‌وفقیه و معنویت بوده است. ما در حال سیر به سوی قله هستیم. ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان