چرا بانوان تماشاگر را به نقش جهان راه نمى دهيد!؟ | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 8 آذر 1402 - 15:52

چرا بانوان تماشاگر را به نقش جهان راه نمى دهيد!؟

شماره: 23617
Aa Aa

مسئولان شوراى تأمين امنيت اصفهان باید به این سوال پاسخ دهند که دلايل عدم حضور بانوان تماشاگر در ورزشگاه نقش جهان جهت تشويق نماينده فوتبال ایران چيست!؟

سپاهان در آستانه محروميت؛
چرا بانوان تماشاگر را به نقش جهان راه نمى دهيد!؟

اسپادانا خبر| سيدفريور موسوى

 

بلیت‌فروشی مسابقه تیم‌های فوتبال فولاد مباركه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در حالی آغاز شده که هیچ بلیتی به هواداران زن فروخته نمی‌شود و به نوعى بانوان را براى تماشاى اين ديدار به ورزشگاه نقش جهان اصفهان راه نمى دهند! البته مسئولان فدراسیون فوتبال با استفاده از حربه انتخاب تماشاگران گزینشی سعی داشتند تا به نوعی کنفدراسیون فوتبال آسیا را در این زمینه متقاعد کنند.

اما حالا شرایط تغییر کرده و به نظر می‌رسد با توجه به عدم تخصیص بلیت برای زنان در تماشای مصاف ديدنى تیم‌های فوتبال فولاد مباركه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان جریمه هاى سنگین و يا حتى محروميت در انتظار باشگاه اصفهانی باشد به‌ویژه آنکه ناظران (AFC) برای رصد شرایط به اصفهان سفر كرده اند و در این راستا مدیران باشگاه سپاهان کار سختی برای متقاعد کردن آن‌ها دارند.

حال يك سئوال را در اين زمينه از مسئولان سياسى امنيتى استاندارى اصفهان و شوراى تأمين امنيت اين استان  جويا مى شويم و آن اينكه دلايل عدم حضور بانوان تماشاگر در ورزشگاه نقش جهان جهت تشويق نماينده فوتبال كشورمان چيست!؟ تفاوت و فرق شهرهاى مختلف كشورمان در راه ندادن بانوان به ورزشگاههاى مختلف در چه نكاتى است؟ مثلا" شهرستان بندر انزلى با شهرستان اصفهان!؟ ودر نهايت اينكه يك بار براى هميشه اين مسئله را حل و فصل كنيد تا دودش توى چشم تيمها و فوتبال كشورمان نرود!

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان