دوشنبه، 23 فروردين 1400 - 11:33

آمار دقیق کشته شدگان اعتراضات آبان به روحانی اعلام شده است

شماره: 10987
Aa Aa

محمود واعظی می گوید گزارش های اعتراضات آبان به رییس جمهور داده شده و اگر آقای آشنا عددی ندارد بحث دیگری است. آنچه اعلام شده درست است.

رییس دفتر رییس‌جمهور ایران اعلام کرد؛
آمار دقیق کشته شدگان اعتراضات آبان به روحانی اعلام شده است

محمود واعظی، رییس دفتر رییس‌جمهور ایران در حاشیه جلسه هیات دولت درباره اظهارات آشنا درباره وقایع آبان ۹۸ تصریح کرد:

آماری که درباره آن وقایع اعلام شد درست است و گزارش های آن به رییس جمهور داده شد و اگر آقای آشنا عددی ندارد، بحث دیگری است؛ آنچه اعلام شد، درست است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از انتخاب، رییس دفتر رییس‌جمهور در واکنش به اقدام آمریکا برای شکایت از ایران به خاطر نقض برجام تصریح کرد:

آمریکا از زمانی که از برجام خارج شده است در تمامی اقدامات حقوقی خود شکست خورده است و اکنون به اقدامی متوسل شده است که پایه حقوقی ندارد. آمریکا می گوید چون زمانی عضو برجام بوده است پس می تواند از یکی از بندهای آن استفاده کند ولی روسیه، چین و کشورهای اروپایی با اقدام آمریکا مخالف هستند. فقط اعضای برجام می توانند از سازوکار برجام استفاده کنند و آمریکا هم عضو برجام نیست.

وی با اشاره به جایگاه نه چندان مناسب ترامپ نسبت به رقیب انتخاباتی خود، خاطرنشان کرد: ترامپ در این شرایط دنبال کار تبلیغاتی است مثل ایجاد ارتباط بین امارات و اسراییل تا وضعیت افکار عمومی آمریکا را تغییر دهد. البته برای ما فرقی نمیک ند چه کسی رییس جمهور آمریکا شود زیرا ما سیاست اصولی خود را داریم.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان