دوشنبه، 20 ارديبهشت 1400 - 0:33

آملی لاریجانی: هیچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکرده ام

شماره: 10390
Aa Aa

در این نامه آمده همه کسانی که از قاطعیت دستگاه قضایی در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ضربه خورده بودند گویی به یک‌باره فضایی برای انتقام یافتند.

در نامه رئیس سابق قوه قضاییه به رهبر انقلاب آمد؛
آملی لاریجانی: هیچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکرده ام

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در پیامی از بیانات حکیمانه و الطاف کریمانه رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد.

آملی لاریجانی در این پیام، ضمن تاکید و حمایت از برخورد با فساد آورده است:

از الطاف پدرانه جناب‌عالی، خالصانه و خاضعانه تشکر می‌کنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفیق و تسدید آن بزرگوار را خواستارم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، متن نامه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رهبری به این شرح است:

«بسمه تعالی

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دامت برکاته

بعد التحیه و السلام، از بیانات حکیمانه و الطاف کریمانه حضرت مستطاب عالی نسبت به این حقیر، صمیمانه تشکر می‌کنم.

برخورد با فساد چه در درون قوه قضاییه و چه در بیرون آن از راهبردهای اساسی نظام از ابتدای تاسیس تاکنون بوده است و گواه آن تاکیداتی است که جناب‌عالی در زمان‌های مختلف بر این امر نموده‌اید.

اینجانب در هر دو دوره قبلی قوه قضاییه به همراه مسوولان عالی قضایی و رؤسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها، این راهبرد اساسی مورد تاکید رهبری نظام را با قاطعیت تمام دنبال کرده‌ایم. متاسفانه همه کسانی که از قاطعیت دستگاه قضایی و تصمیمات انقلابی آن در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ضربه خورده بودند، گویی به یک‌باره فضایی برای انتقام یافتند و در این مسیر ظلم و هتک بسیار کردند که نیازی به انعکاس آنها نیست، ان‌الله یدافع عن الذین آمنوا و ان‌الله مع الصابرین.

اینجانب قبلاً گفته‌ام و یک‌بار دیگر به محضر جناب‌عالی عرض می‌کنم که هیچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد. کلامی از بنده را مستند قرار داده‌اند که هیچ دلالتی برخلاف آنچه گفته‌ام ندارد. اگر اتهامی به کسی متوجه است، دستگاه قضایی باید با معیارهای قانونی و شرعی بدان رسیدگی کند، این وظیفه دستگاه قضایی و حق عمومی است.

در پایان مجددا از الطاف پدرانه جناب‌عالی، خالصانه و خاضعانه تشکر می‌کنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفیق و تسدید آن بزرگوار را خواستارم.

والسلام علیکم و رحمة‌الله.»

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان