شنبه، 27 شهريور 1400 - 8:39

اسحاق جهاگیری می گوید ایران آزادترین کشور خاورمیانه است

شماره: 6669
Aa Aa

برخی رسانه های خارجی اصرار دارند که بگویند وضع ملت ایران بدتر از قبل شده؛ با شاخص های معتبر می گویم که فاصله فقیر و غنی به شدت کاهش یافته است.

مردم بر سرنوشتشان حاکم شده اند؛
اسحاق جهاگیری می گوید ایران آزادترین کشور خاورمیانه است

معاون اول رییس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز آزادترین کشور در خاورمیانه است و این امر در دنیا به اثبات رسیده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا اسحاق جهانگیری در آیین افتتاح طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس شهرستان ملایر بیان کرد: آرمان های انقلاب امروز برای نسل جوان تازگی دارد و همیشه برای ملت ایران آرمان های بزرگی است.

وی با بیان اینکه ملت ایران با پیروزی انقلاب به استقلال، آزادی و عدالت رسیدند تاکید کرد: باید به انقلاب اسلامی افتخار کنیم چراکه با واسطه پیروزی انقلاب مردم بر سرنوشتشان حاکم شدند.

جهانگیری با اشاره به موقعیت ایران در شرایط بین المللی حاطرنشان کرد: جشن های انقلاب امروز فرصتی است که همه افتخارات و دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان و مردم بازگو شود.

معاون اول رییس جمهوری ادانه داد: در پیرویی اتقلاب ما دنبال عدالت بودیم که یک گوهر بی نظیری است.

جهانگیری گفت: برخی رسانه های خارجی اصرار دارند که بگویند وضع ملت ایران بدتر از قبل شده است در حالیکه با شاخص های معتبر می گویم که فاصله فقیر و غنی به شدت کاهش یافته و حرکت به سمت عدالت بوده است.

 

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان