يكشنبه، 8 خرداد 1401 - 14:12

اگر خطری برای نظام پیش بیاید دامن‌گیر همه ما خواهد شد

شماره: 16411
Aa Aa

او از مسئولان خواسته از تجربیات میرحسین موسوی و مهدی کروبی استفاده کنند؛ این دو مجموعه‌ای از تجربه سیاسی و پیشینه درخشان و مدیریتی را دارا هستند.

رسول منتجب‌نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی؛
اگر خطری برای نظام پیش بیاید دامن‌گیر همه ما خواهد شد

رسول منتجب‌نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت:

خیلی خوب است اگر مهندس موسوی و آقای کروبی وارد مباحث کشور شده و به آن‌ها میدان داده شود تا مسائل و مشکلات کشور را بررسی کنند.

به گزارش اسپادانا خبر، وی در گفت و گو با دیده بان ایران ادامه داد:

من در همین جلسه‌ اخیری که با آقای کروبی داشتم خطاب به ایشان گفتم و الان هم باز تکرار می‌کنم. عرض من به آقای کروبی این بود که شما جزء سرمایه‌های کشور و نظام هستید. شما جزء پیشتازان انقلاب هستید و بسیار بیشتر از برخی افراد دلتان برای نظام و مردم می‌سوزد. امروز کشور ما دچار بحران‌ها و مشکلاتی است که همه باید در صدد حل این بحران‌ها باشیم. باید از تجربیات آقای کروبی و مهندس موسوی استفاده شود.  اگر خدایی ناخواسته خطری برای نظام و انقلاب پیش بیاید این خطر دامن‌گیر همه ما خواهد شد. همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم که اگر این کشتی غرق شود همه ما غرق خواهیم شد. بنده به آقای کروبی گفتم که از شما خواهش می‌کنم که در این راه به مسئولان کمک کنید تا از تجربیات شما استفاده کنند.

منتجب‌نیا اظهار کرد:

خطاب به مسئولان باید عرض کنم که از تجربیات مهندس موسوی و آقای کروبی استفاده کنید. حالا به هر حال این عزیزان قانونی یا غیرقانونی به حق یا به ناحق 11 سال در حصر بوده‌اند و جدای از آن این دو عزیز مجموعه‌ای از تجربه سیاسی و پیشینه درخشان و مدیریتی را دارا می‌باشند که می‌شود از این تجربیات استفاده کرد. باید مسئولان به نظرات این دو عزیز بها بدهند. آقای کروبی و مهندس موسوی هم باید مراقب باشند که نظرات اصلاحی را ارائه دهند تا ان‌شاءالله بخشی از مشکلات جامعه ما رفع شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان