دوشنبه، 29 شهريور 1400 - 19:44

اگر دشمنان ایران حماقت کنند در کسری از زمان نابود خواهند شد

شماره: 7020
Aa Aa

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفته: سامان یافتن جامعه بستگی کامل به روابط محکم و حسنه بین مردم و رهبر دارد؛ از این دو به «امام و ماموم» تعبیر می شود.

همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم؛
اگر دشمنان ایران حماقت کنند در کسری از زمان نابود خواهند شد

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع کارکنان تیپ 364 مهاباد اظهار داشت: امروز از هر زمانی آماده تر هستیم و تمام تجهیزات خود را در برابر فناوری های روز دنیا به روزرسانی کرده ایم و چنانچه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حماقتی کنند پاسخ ما محکم و کوبنده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قدرت و توان دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بالاترین درجه قرار دارد گفت: امروز نیروهای مسلح، ارتش، سپاه پاسداران و دیگر قوای نظامی در اوج قدرت قرار دارند و با پایش و رصدی که از تهدیدات احتمالی دشمنان دارند، چنانچه دشمنان حماقتی کنند در کسری از زمان نابود خواهند شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ارتشی مکتبی و اسلامی است، افزود: نیروهای ما با آموخته ها و آموزه های اسلامی در راستای دفاع از کشور آموزش می بینند و روحیه ایثار و شهادت طلبی در این عزیزان روزافزون است.

امیر حیدری خاطر نشان کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم و بدون تردید، مردم برای سامان دادن به شأن مادی و معنوی خود به رهبر شایسته نیاز دارند و سامان یافتن جامعه بستگی کامل به روابط محکم و حسنه بین مردم و رهبر دارد.

 در اسلام از این دو به «امام و ماموم» تعبیر می شود که یکی پیشرو و دیگری پیرو، یکی ریشه و دیگری درخت آن ریشه است و باید بین این دو، رابطه محکم برقرار باشد.

ما از رهبری شایسته و با بصیرت برخورداریم که در همه امور با بصیرتی بی نظیر راهنما و هدایتگر ما هستند. پس ما نیز وظیفه سربازی برای این رهبر دلیر و فرزانه را داریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان