شنبه، 3 آبان 1399 - 1:07

ایران با اتکا به اقتصاد بدون نفت در حال قدرت نمایی است

شماره: 10608
Aa Aa

حسن روحانی گفته توانسته ایم با برنامه ریزی و اتکا به اقتصاد بدون نفت کشور را اداره کنیم و این پیروزی بزرگی برای ملت ایران در جنگ اقتصادی است.

رئیس جمهور ایران مطرح کرد؛
ایران با اتکا به اقتصاد بدون نفت در حال قدرت نمایی است

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با اشاره به اجرای سیاست ها و برنامه های ویژه از سوی دولت در حد  مقدورات برای گذر از مشکلات کنونی افزود: آمریکایی ها انتظار داشتند چندی پس از آغاز تحریم ها، اقتصاد کشور متوقف شود اما امروز توانسته ایم با برنامه ریزی و اتکا به اقتصاد بدون نفت کشور را اداره کنیم که این قدرت نمایی و پیروزی بزرگی برای ملت ایران در جنگ اقتصادی است.

به گزارش اسپادانا خبر، روحانی، مقابله با بیماری عالمگیر کووید ۱۹ که نه تنها اقتصاد ایران بلکه اقتصاد همه کشورهای جهان را دچار اختلال و چالش بزرگی کرده است مرحله دیگر موفقیت  دولت برشمرد و افزود:

دولت در چنین شرایطی که حتی برخی کشورهای توسعه یافته نیز در تامین و توزیع نیازهای روزمره مردم با مشکل مواجه شدند با تدابیر ویژه و آمادگی ساختارها و دستگاه ها با همکاری مردم از این فضا نیزعبور کرده و خواهد کرد.

رئیس جمهور تامین نیازهای ضروری مردم و تولید کنندگان را از اولویت های دولت عنوان کرد و با تاکید بر تلاش همه جانبه مسئولان در این زمینه گفت: تاکنون نیازهای اساسی و ضروری مردم و تولید کنندگان تامین شده و قطعا دستگاه های مرتبط باید با همکاری نهادهای نظارتی، قیمت ها را کنترل و از نوسانات مقطعی و بدون دلیل جلوگیری کنند.

روحانی با اشاره به تامین ارز مورد نیاز تولید کنندگان تصریح کرد: دولت در سال جهش تولید با همه ظرفیت ها و توان خود از بخش تولید حمایت می کند و به فعالان اقتصادی اطمینان می دهد که چرخ تولید کشور با قوت و با تامین ارز و مواد اولیه مورد نیاز به حرکت خود ادامه خواهد داد.

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان