چهارشنبه، 4 خرداد 1401 - 21:10

برای بارش باران دعا کنید

شماره: 14756
Aa Aa

محرابیان، وزیر نیرو در شواری فرهنگی این وزارتخانه دستور داده از ادعیه(دعای نوزدهم صحیفه سجادیه) جهت نزول باران رحمت الهی استفاده شود.

دستور وزیر نیروی جمهوری اسلامی؛
برای بارش باران دعا کنید

سرپرست امور دینی و فرهنگی وزارت نیروی استان خوزستان در نامه ای به مدیران سازمان آب و فاصلاب و برق این استان از آن ها خواسته جهت نزول باران رحمت الهی نسبت به قرائت دعای نوزدهم صحیفه سجادیه در نمازخانه ها، فضاسازی در ادارات و فضای مجازی اقدام و در این خصوص کلیپ و گزارش تهیه کنند.

به گزارش اسپادانا خبر، در این نامه عنوان شده که این درخواست مطابق با دستور محرابیان، وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در شواری فرهنگی این وزارتخانه مبنی بر بهره مندی از ادعیه جهت نزول باران رحمت الهی(دعای نوزدهم صحیفه سجادیه) برای مدیران سازمان آب و فاصلاب و برق خوزستان ارسال گردیده است.

44

بهره مندی از ادعیه جهت بارش باران

 

  • روابط‌عمومی وزارت نیرو اما در خصوص انتساب برخی مواضع و دیدگاه‌ها به وزیر نیرو اطلاعیه‌ای صادر کرده است.

در متن اطلاعیه وزارت نیرو آمده است:

در آغازین روزهای دولت سیزدهم و در مواردی مشاهده شده مطالب و نقطه‌نظراتی منتسب به وزیر نیرو در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر می‌شود. ضمن تکذیب مطالب منتشر شده، این روابط عمومی تاکید دارد وزیر نیرو سخنگویی ندارد و تمامی اخبار، مواضع، سیاست‌ها و نقطه‌نظرهای علی اکبر محرابیان فقط از طرف شخص خودشان اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان