پنجشنبه، 30 دى 1400 - 6:22

برخی روحانیون داخل ایران راه آمریکا را دنبال می کنند

شماره: 10569
Aa Aa

عبداللهیان، امام جمعه موقت شاهرود می گوید یکی از اهداف آمریکا کاهش توان معیشتی مردم برای اعتراض های عمومی و ایجاد ناآرامی در ایران است.

داغ مذاکره را به دل رییس جمهور آمریکا می گذاریم؛
برخی روحانیون داخل ایران راه آمریکا را دنبال می کنند

حمید عبداللهیان، امام جمعه موقت شاهرود در خطبه های نماز جمعه این شهرستان به ۲۱ تیر سالروز حمله رضاخان به مسجد گوهرشاد و تلاش برای کشف حجاب بانوان اشاره کرد و ابراز داشت:

به گفته یکی از شاهدان این ماجرا برای حفظ حجاب و حرمت زن مسلمان ایرانی، در تهاجم رضاخان به مسجد گوهرشاد حدود یکهزار و ۶۰۰ تن به شهادت رسیدند و محور این ایستادگی و مقاومت نیز مرجعیت شیعه بود.

به گزارش اسپادانا خبر، وی با تأکید بر اینکه محرمات الهی کمیت بردار نیست گفت: باید از نیروی انتظامی به دلیل اجرای طرح ناظر ۱ و ناظر ۲ که در آینده اجرایی می شود قدردانی کرد زیرا به کسانی که حجاب خود را در خودروها و مکان های عمومی رعایت نمی کنند تذکر داده می شود.

عبداللهیان به تحریم های آمریکا در برابر ایران نیز اشاره و اظهار داشت: یکی از اهداف آمریکا ضعیف کردن اقتصاد ایران و کاهش توان معیشتی مردم است تا از این راه به کمک ستون پنجم و ابزارهای رسانه ای، اعتراض های عمومی و ناآرامی در کشور ایجاد کند.

امام جمعه موقت شاهرود ادامه داد: هدف دیگر آمریکا این است که ایران تسلیم شود و پای میز مذاکره برود.

عبداللهیان با بیان اینکه ما داغ مذاکره را به دل رییس جمهوری آمریکا می گذاریم یادآور شد: این موضوع از هوشمندی رهبر معظم انقلاب است اما برخی در داخل که هم لباس ما هم هستند دست به قلم می شوند و در همان راهی گام برمی دارند که آمریکا و اتحادیه اروپا به دنبال آن است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان