سه شنبه، 28 دى 1400 - 7:54

بی‌توجهی به خواسته‌های به‌حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود

شماره: 10625
Aa Aa

در نامه علوی گرگانی آمده تلاش‌ها ملموس نبوده و مردم از ضعف نظارت، افزایش بی‌رویه قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی، سخت آزرده‌خاطر گشته‌اند.

در نامه یکی از مراجع تقلید به حسن روحانی آمد؛
بی‌توجهی به خواسته‌های به‌حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود

یکی از مراجع تقلید ایران در نامه‌ای به حسن روحانی، رییس‌جمهور ایران خواستار مقابله با افزایش بی‌رویه قیمت‌ها شد.

به گزارش اسپادانا خبر، در نامه این مرجع تقلید آمده است:

ریاست محترم جمهور جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای روحانی  زید عزه، سلام‌علیکم؛ شرایط فعلی جامعه و ناله‌های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی‌ثباتی قیمت‌ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می‌آزارد. افزایش بی‌حساب‌وکتاب قیمت ارز و سکه و اجاره‌بها در کنار کوتاهی برخی مدیران در سال‌های گذشته برای حل مشکلات مردم و دل‌بستگی بیش‌ازحد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است.

در نامه علوی گرگانی تاکید شده است:

گر چه مدیران دولتی و مسئولان امر با توجه به فشارهای تحریم تلاش‌هایی را مبذول داشته‌اند لکن این تلاش‌ها برای مردم ملموس نبوده و مردم از ضعف نظارت و افزایش بی‌رویه قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی، سخت آزرده‌خاطر گشته‌اند که باید هر چه سریع‌تر فکر عاجلی برای آن بشود.

در این نامه تصریح‌شده است:

تلاش برای افتتاح طرح‌های نیمه‌تمام و تامین کالاهای اساسی گر چه لازم و ضروری است اما بسنده کردن به این مسائل و آمارهای مدیران و بی‌توجهی به کف بازار و خواسته‌های به‌حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود لذا لازم است هر چه سریع‌تر فکری کرده و با تقویت نظارت بر بازار و کاهش قیمت دلار به قیمت‌های سابق و ثبات بخشی به اقتصاد کشور جبران کاستی‌ها شود .

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان