چهارشنبه، 8 تير 1401 - 14:08

جزئیات جلسه فرماندهان سپاه با حسن روحانی اعلام شد

شماره: 16355
Aa Aa

آدم نیروی خودش را نمی‌زند. این حرف‌ها برای ما قابل تحمل نیست. شما هر روز مخالفتی می‌کنید. دفاع از انقلاب و ملت و نظام و رهبری خط قرمز ما است.

فکر نکن ما همیشه سکوت می کنیم؛
جزئیات جلسه فرماندهان سپاه با حسن روحانی اعلام شد

امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت:

 «در دولت دوم آقای روحانی جلسه‌ای با او گرفتیم. سردار جعفری فرمانده کل سپاه بود. حاج قاسم سلیمانی بود. بنده بودم. چند نفری به آنجا رفتیم. جلسه خیلی صریح و تند بود. حاج قاسم مخالف دیپلماسی نبود. مخالف آن چیزی که در سطح کشور تأیید شده و تصویب شده نبود. در واقع نه موافق بود و نه مخالف. ایشان مخالف وابستگی و سازش بود. می‌گفت: از این طریق به جایی نمی‌رسید. در آن جلسه حاج قاسم با آقای روحانی خیلی صریح حرف زد».

به گزارش اسپادانا خبر، حاجی‌زاده در گفتگو با روزنامه کیهان ادامه داده است:

«اگر یادتان باشد رهبری صحبتی می‌کرد هفته بعد آقای روحانی موضع می‌گرفت، سپاه را تخریب می‌کرد، هر روز به خودی‌ها حمله می‌کرد. در آن جلسه که ما رفتیم پیام جلسه این بود و همه این را گفتیم که آقای روحانی ما کمک شما هستیم. آدم نباید خودزنی کند. ما توان و امکانی داریم می‌خواهیم به دولت شما کمک کنیم. برای ما مهم نیست کدام دولت باشد هر دولتی باشد وظیفه می‌دانیم کمک کنیم. آدم نیروی خودش را نمی‌زند؛ این چه حرفی است که شما می‌زنید؟ بعد هم گفتیم اگر این حرف‌ها را بزنید برای ما قابل تحمل نیست. شما هر روز مخالفتی می‌کنید. دفاع از انقلاب و ملت و نظام و رهبری خط قرمز ما است فکر نکن همیشه می‌توانی این حرف را بزنی ما هم سکوت کنیم».

فرمانده هوا فضای سپاه سخنان سردار سلیمانی در آن جلسه خطاب به جسن روحانی، رئیس‌جمهوری وقت را عینا نقل کرده است:

«آقای روحانی! می‌خواهی مسیر احمدی‌نژاد را بروی؟ تو هم می‌خواهی مثل او بشوی؟ مردم به تو رأی داده‌اند و رئیس‌جمهور شدی بیا دست به دست هم دهیم کمک کنیم کشور را درست کنیم. برای چه خودزنی می‌کنی؟ برای چه هر روز به خودمان حمله می‌کنی؟ بیا مشکلات را حل کنیم».

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان