سه شنبه، 25 تير 1398 - 5:03

خاتمی: مردم ایران به اصل انقلاب و نظام وفادار هستند

شماره: 6723
Aa Aa

این فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید: باید از بند شعار رها و به محتوای اصلی انقلاب بپردازیم؛ شرایط کنونی در شان مردم ایران و انقلاب نیست.

در حوزه آزادی ها و حقوق شهروندی مشکلاتی وجود دارد؛
خاتمی: مردم ایران به اصل انقلاب و نظام وفادار هستند

محمدرضا خاتمی، نایب رییس مجلس ششم در حاشیه راهپیمایی بیست و دوم بهمن ۹۷ گفت: مردم در همه راهپیمایی های ۲۲ بهمن نشان دادند که به اصل انقلاب و نظام وفادار هستند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، خاتمی در حاشیه راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران در بیان اولویت های مغفول مانده انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر شب و روز کار کنیم با مشکلاتی که وجود دارد هنوز خیلی کم کار کرده ایم؛ به نظرم باید از بند شعارها رها شویم و به محتوای اصلی انقلاب بپردازیم.

نایب رییس مجلس ششم با اشاره به چالش های کشور در حوزه های محتلف گفت: آن چیزی که در کشور ما حس می‌شود وضعیت زندگی مردم است که شرایط کنونی در شان مردم ایران و انقلاب ما نیست.

این فعال سیاسی تاکید کرد: در سطوح سیاسی، ما در برابر آزادی ها و حقوق شهروندی مشکلاتی داریم اما آنچه کشور را رنج می دهد موضوع فساد است.

خاتمی گفت: فساد حتی اگر کم هم باشد برای جمهوری اسلامی زیاد است و هر روز هم اخبار متفاوتی را می شنویم، اینها مسائلی است که ما را از اساس انقلاب که آزادی و عدالت است دور می کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان