دادگاه بین‌المللی برای محاکمه جنایتکاران برگزار شود | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 1 تير 1403 - 16:45

دادگاه بین‌المللی برای محاکمه جنایتکاران برگزار شود

شماره: 24012
Aa Aa

در قطعنامه پایانی تجمع آمده باید مجامع جهانی و همه ابزارها برای وادارسازی آمریکا و دشمن صهیونیستی به پذیرش آتش‌بس فوری و دائمی فعال شوند.

تجمع بزرگ حمایت از کودکان فلسطینی برگزار شد؛
دادگاه بین‌المللی برای محاکمه جنایتکاران برگزار شود

تجمع حمایت از کودکان فلسطینی و محکومیت بمباران مراکز درمانی برگزار شد.

به گزارش اسپادانا خبر، در قطعنامه پایانی این تجمع آمده است:

دادگاه بین‌المللی برای محاکمه جنایتکاران برگزار و خسارات وارده به مردم غزه پرداخت گردد.

در این قطعنامه که توسط مهدی صیاد شیرازی فرزند سپهبد شهید علی صیاد شیرازی قرائت شد آمده است:

بسمه تعالی

قطعنامه تجمع بزرگ حمایت از کودکان فلسطینی و محکومیت بمباران مراکز درمانی

وَإِذَا اَلْمَوْؤُدَةُ سُئِلَتْ بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ

عملیات پیروزمندانه طوفان الاقصی و ضرباتی که توسط یک گروه کوچک مقاومت فلسطینی و با برنامه ریزی دقیق وهدفمند بر پیکر پوشالی رژیم اشغالگر قدس وارد شد چنان کاری و راهبردی بود که تمام ساختارهای سیاسی،نظامی و امنیتی آن را به چالش کشیده وهیمنه متصور سیاسی،امنیتی و اطلاعاتی و راهبردی رژیم اشغالگر قدس که همواره برتری برای خود درمقایسه با ملت های منطقه قائل بوده را زیرسوال برد و گزاره شکست رژیم صهیونیستی را به یک گزاره کاملاً در دسترس برای ملتهای مسلمان تبدیل کرده وتصویر بازنده وشکست خورده رژیم اشغالگر قدس را پیش چشم افکار عمومی منطقه وجهان قرار داد وحتی برای سران این رژیم منحوس مسجل شد که دیگر اسرائیل هیچ وقت خانه امن نخواهدبود واین شروع یک پایان است.

و اما غزه صحنه امتحان ملتها و دولتها وآزمون میزان پایبندی بشر قرن بیست ویکم به اصول انسانی وقواعد اخلاقی و اثبات ناکارآمدی مکاتب دروغین وجعلی غربی و رونمایی چهره شیطانی غرب وحشی و ازسوی دیگر خاستگاه پایمردی نسل جدیدی از ملت قهرمان فلسطین ومقاومت پایدار در برابر زور گویان عالم است. صحنه فجیع کشتار بی رحمانه کودکان غزه وشهادت حدود دوازده هزارنفر که بیش از پنج هزارنفر آنان کودکان معصوم و بیگناه هستند وتخریب و ویران‌سازی خانه‌های یک ملت و آواره‌سازی صدها هزار زن، مرد وکودک و بی‌توجهی آمریکا و متحدان غربی به دهها قطعنامه‌ وکنوانسیون‌ بین‌المللی که نظیر این صحنه‌ها را درتاریخ کمتر می‌تواند یافت.

و امروز ملت بزرگ ایران که از همان آغاز پیروزی انقلاب خود به رهبری حضرت امام خمینی(رحمت‌الله علیه)، سرشت پلید آمریکا وخوی درندگی و وحشیگری رژیم منحوس صهیونیستی را به‌خوبی آگاه بود همراه با ملت‌های جهان و همصدا باحنجرهای خونین و ناله‌های دردناک مادران غزه ودر دفاع از کودکان مظلوم غزه و این ملت سربلند باندای'الله اکبر خامنه‌ای رهبر'اعلام میکند:

۱.اولین و فوری‌ترین اقدام جلوگیری ازکشتار مردم غزه وحملات کور علیه غیرنظامیان به‌ویژه حمله به بیمارستان‌ها،مدارس، اردوگاه‌ها و مراکز امداد رسانی است و باید مجامع جهانی و همه ابزارها برای وادارسازی آمریکا ودشمن صهیونیستی به پذیرش آتش‌بس فوری و دائمی ماشین کشتار مردم فعال شوند.

۲.هرچه سریعتر باید محاصره غزه رفع گردد و گذرگاه رفح و گذرگاه‌های منتهی به غزه فوری و بدون قید و شرط بازگشایی و امداد رسانی و ورود غذا و دارو و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه و حیاتی برای نجات بیماران و مجروحین در سریعترین وقت ممکن انجام شود و به‌همین منظور ازکشورهای همسایه فلسطین اشغالی خاصه مصر و اردن می‌خواهیم با بازکردن گذرگاه‌ها زمینه کمک به مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را فراهم آورده و درصورت عاجزبودن از تامین حفاظت از این گذرگاه‌ها با سپردن پدافند آن‌ها به جبهه مقاومت نام خود را ازفهرست ساکتین جنایات رژیم ددمنش صهیونیستی پاک سازند.

۳.نیروهای نظامی و ماشین کشتار رژیم صهیونیستی باید ازغزه خارج و به تمامیت ارضی فلسطینیان احترام گذاشته شود؛ فلسطین از آن فلسطینیان است و هیچکس نمی‌تواند این ملت را از حق مسلم خویش محروم نماید.

۴. دادگاه بین‌المللی برای تعقیب و مجازات سران جنایتکار صهیونیست، آمریکا و همه دست‌اندرکاران نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت درجنگ اخیر تشکیل و ضمن مجازات رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جنایتکار باید خسارات وارده به مردم غزه پرداخت گردد.

۵ . از حکام عرب و دول اسلامی بجای اقدامات نمایشی و صرف محکومیت لسانی، مصرانه می‌خواهیم مراوده اقتصادی با رژیم اشغالگر و جنایتکار صهیونیستی را قطع نموده و با شناسایی نشان‌های اقتصادی و تجاری کالاهای صهیونیستی،اجناس و کالاهای این رژیم منحوس درسراسرجهان تحریم گردد.

۶. باید کریدور هوایی نقل و انتقال هواپیماهای رژیم صهیونیستی ازسوی کشورهای جهان بسته و خطوط هوایی این رژیم منحوس زمین‌گیر شوند.

۷.جنایات وحشیانه و بی‌نظیر حیوان صفت‌های صهیونیست درکشتار کودکان مظلوم، ویرانی مراکز درمانی و تبدیل بیمارستان‌ها به گورستان و محروم‌کردن یک ملت از ضرورت‌های اولیه مانند آب، غذا و دارو احساسات ملت‌های آزاده را جریحه‌دار ساخته است. ضمن اعلام آمادگی ملت بزرگ ایران برای پذیرش و درمان مجروحان فلسطینی، جوانان ایرانی آماده‌اند تا درصورت فراهم آمدن شرایط، باحضور درکنار رزمندگان جبهه مقاومت درسی فراموش ناشدنی به سفاکان خون‌آشام صهیونیست‌ بدهند.

در پایان با تقدیر از اقدامات دولت مردمی و حمایت از راهبردهای هوشمندانه ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی از تمامی ملل آزادی خواه، ظلم ستیز و وجدان‌های بیدار بشریت می‌خواهیم با استمرار حضور آگاهانه و اجتماع و اعتراض به این جنایات هولناک، دولت‌های خود را به اقدام قاطع و مناسب علیه این رژیم سفاک و دیوسیرت وادار سازند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

٢٧آبان ۱۴۰۲

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان