شنبه، 2 بهمن 1400 - 14:47

در حوزه مسائل اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداریم

شماره: 15944
Aa Aa

کشور نیازمند تصمیمات شجاعانه است و وظیفه ما رفع موانع است. اجازه نمی‌دهیم که کارآفرینان و افراد خلاق بخواهد کار کنند و کسانی این فرصت را از آنها بگیرند.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی؛
در حوزه مسائل اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداریم

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستات کاشمر  اظهار کرد:

امروز در عرصه مسائل اقتصادی دچار مشکلاتی هستیم و در این بخش کارنامه قابل قبولی نداریم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او ادامه داد:

این ضعف در نبود امکانات نیست. کشور ما فقیر نیست و ظرفیت‌های بسیاری دارد.  در بخش‌های مختلف ظرفیت‌های بسیاری داریم ولی چند مشکل جدی وجود دارد. امروز کشور نیازمند تصمیمات شجاعانه است. مهمترین وظیفه ما در مجلس این است که بتوانیم یک نظام و مسیری را تعریف و مشخص کنیم که تامین مالی حوزهای سرمایه‌گذاری را به درستی انجام دهیم و فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای سرمایه گذاری باید در اولویت باشد.

وی عنوان کرد:

زمانی که دین در کشورمان در کنج حجره‌ها بود امام دین را به جامعه و قدرت را برای حکمرانی و پیاده‌سازی عدالت به میدان آوردند. بدون شک نظام مقدس در منطقه و جهان می‌درخشد و در این مقطع این توفیق بزرگی است. مردم با مقاومت و گذشت و محبت و با در میدان بودن و خون دادن و خون دل خوردن، انقلاب و عزت کشور را تا به امروز به اینجا آوردند. ما انقلابی هستیم چنین فردی نمی‌تواند بگوید که به مشکلات کاری ندارم. برای پیشرفت منابع انسانی را از دست داده‌ایم و فرصتی برای آنها نگذاشتیم. 

قالیباف گفت:

وظیفه ما رفع موانع است و اجازه نمی‌دهیم که کارآفرینان و افراد خلاق بخواهد کار کنند و کسانی این فرصت را از آنها بگیرند. بدون حب و بغض و در نظر گرفتن سلایق سیاسی از تمامی کسانی که دغدغه رفع مشکلات را دارند حمایت می کنیم.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان