پنجشنبه، 30 دى 1400 - 5:40

در صورت عدم پیگیری شاهد ده‌ها آتش‌سوزی و انفجار خواهیم بود

شماره: 10596
Aa Aa

رئیسی با بیان این که پیگیری خون حاج قاسم سلیمانی تعطیل‌بردار نیست گفته لازمه ایران قوی، اقتصاد قوی و اقتصاد قوی، نیازمند مدیران قوی است.

رئیس قوه قضائیه ایران مطرح کرد؛
در صورت عدم پیگیری شاهد ده‌ها آتش‌سوزی و انفجار خواهیم بود

سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران در جلسه شورای‌عالی قوه قضائیه گفت:

قوه قضائیه خود را ملزم به همکاری با مجلس و دولت می‌داند. نسبت به برخورد با متجاسرین و مفسدین جدی هستیم اما برخوردهای قضائی جایگزین سستی‌های مدیریتی نیست.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، وی گفت: لازمه ایران قوی، اقتصاد قوی است و اقتصاد قوی، نیازمند مدیران قوی است. حمایت از مدیران قوی، خطرپذیر و شجاع در دستور کار ماست.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: 

باید توجه داشت راه‌حل مشکلات کشور در درون کشور است و نسبت به دشمن خارجی هرجا امتیاز داده‌ایم، بیشتر باج‌خواهی کرده و دنبال تضعیف کشور افتاده‌اند. همه دستگاه‌ها با ظرفیت‌های خود باید پای کار نهضت تعاون و احسان بیایند. قوه قضائیه هم برای دسترسی آسان مردم به محرومین و توجه به خانواده زندانیان، خود را موظف می‌داند و تفاهم‌نامه با کمیته امداد برای عدم پرداخت هزینه دادرسی در همین راستا بود.

رئیس افزود: باید قصورها در دوره‌های مختلف پیگیری شود وگرنه شاهد ده‌ها آتش‌سوزی، انفجار و خسارت خواهیم بود. کار مربوط به پیگیری خون حاج قاسم سلیمانی تعطیل‌بردار نیست. دادستان تهران و معاون بین‌الملل، موضوع تعقیب قاتلین شهید سلیمانی و موارد طرح‌شده توسط گزارشگر سازمان ملل را در دستور کار قرار دهند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان