دشمن از براندازی کوتاه نخواهد آمد | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 13:20

دشمن از براندازی کوتاه نخواهد آمد

شماره: 22379
Aa Aa

دشمن قطعاً به دنبال براندازی است و براندازی را در تغییر ماهیت جمهوری ‌اسلامی دنبال می‌کند| وزارت خارجه عملاً در خط مقدم جبهه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن قرار دارد.

سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران؛
دشمن از براندازی کوتاه نخواهد آمد

 سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در گردهمایی رؤسای نمایندگی‌های جمهوری ‌اسلامی در خارج از کشور گفت:

وزارت خارجه برای این‌که بتواند سهم مؤثری در شکوفایی اقتصاد کشور و امیدزایی و نشاط‌آفرینی مردم و ایجاد یک فضای مثبت در سطح جهانی داشته باشد نیازمند اقدامات انقلابی و جهادی است.

به گزارش اسپادانا خبر، خطیب گفت:

باید تلاش جدی‌تری صورت بگیرد تا تفاهم‌نامه‌ها و توافق‌نامه‌هایی که در سفرهای آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور محترم به کشورهای مختلف انجام شده است اجرایی شود تا سهم به‌سزایی در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم داشته باشد.

وی بیان کرد:

مجموعه وزارت خارجه عملاً در خط مقدم جبهه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن قرار دارد که می‌تواند در ایجاد فضای پیشرفت، توسعه و ارتقاء اقتصادی کشور نقش مؤثری داشته ‌باشد.

او گفت:

دشمن قطعاً به دنبال براندازی است و اساساً از براندازی هم کوتاه نخواهد آمد و براندازی را در تغییر ماهیت جمهوری ‌اسلامی دنبال می‌کند که با عنایات خداوند منان، رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، همراهی مردم و هم‌گرایی و هم‌افزایی نیروهای مسلح و جامعه اطلاعاتی دشمن در رسیدن به مقاصد خود با شکست مواجه شده است.

سید اسماعیل خطیب به دستگاه‌های ذی‌ربط تاکید کرد حل مشکلات، دغدغه‌ها و نگرانی‌های ایرانیان مقیم و مهاجرت را در اولویت قرار دهند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان