دوشنبه، 29 دى 1399 - 11:41

دونالد ترامپ با انتقال قدرت به جو بایدن موافقت کرد

شماره: 11904
Aa Aa

ترامپ نوشته در راستای منافع آمریکا از مدیر اداره خدمات عمومی خواسته کاری را که لازم است انجام دهد اما پرونده اعتراض با قدرت ادامه پیدا می کند.

رئیس جمهور آمریکا در توئیتر اعلام کرد؛
دونالد ترامپ با انتقال قدرت به جو بایدن موافقت کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر نوشت که از امیلی مورفی، مدیر اداره خدمات عمومی درخواست کرده است تا اقدامات لازم در مورد پروتکل های اولیه برای انتقال قدرت به بایدن اجرا شود.

به گزارش اسپادانا خبر، ترامپ با تشکر از مورفی نوشته است:

او مورد ارعاب و تهدید و آزار قرار گرفته است. من نمی خواهم ببینم که این اتفاقات برای او، خانواده اش و کارکنان اداره خدمات عمومی رخ دهد.

رئیس جمهور آمریکا نوشته است:

پرونده ما با قدرت ادامه پیدا می کند. ما به مبارزه ادامه خواهیم داد و معتقدیم که غلبه خواهیم کرد. در راستای منافع کشورمان، از امیلی و تیمش می خواهم که در رابطه با پروتکل های اولیه کاری را که لازم است انجام دهد. به تیمم هم همین را گفته ام.

پیش تر، مورفی در نامه ای اعلام کرده بود که بایدن به منابع و خدمات فدرال دسترسی خواهد داشت تا روند انتقال قدرت به وی تسهیل شود.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۳ نوامبر برگزار شد؛ رسانه ‌های بزرگ امریکا و دموکرات‌ ها پیروزی بایدن را اعلام کرده اند. با این حال، دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی امریکا، شکست خود را در انتخابات نپذیرفته و اعلام کرده است که او پیروز این انتخابات است و خواستار باز شماری آرا در شماری از ایالات شده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان