روحانی از همه دستگاه ها خواست در جهت رونق تولید حرکت کنند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 12 خرداد 1402 - 16:22

روحانی از همه دستگاه ها خواست در جهت رونق تولید حرکت کنند

شماره: 7208
Aa Aa

روحانی با قدردانی از ظریف،شریعتمداری،نمکی،اسلامی و صالحی نکاتی را برای بهبود روند اجرای برنامه های این وزارتخانه ها ارائه کرده است.

با قدردانی از تلاش های مستمر ۵ وزیر کابینه؛
روحانی از همه دستگاه ها خواست در جهت رونق تولید حرکت کنند

رییس جمهور با قدردانی از تلاش های مستمر ۵ وزیر کابینه در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تاکید کرد که با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۸ هجری شمسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال “رونق تولید”، باید تلاش همگان بویژه در دولت بر تحقق این شعار با محوریت تولید بیشتر، با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر، متمرکز شود.

به گزارش اسپادانا خبر و به به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی در جلساتی جداگانه، عملکرد سال ۱۳۹۷ وزارتخانه های امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه برنامه های آتی این وزارتخانه ها در سال ۹۸ را بررسی کرد.

در این جلسات که جداگانه و با حضور هر یک از وزیران این ۵ وزارتخانه و رئیس جمهور تشکیل شد وزرا به تشریح دستاوردها و برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ در حوزه عملیاتی تحت مدیریت وزارتخانه خود، نیازها و برنامه های سال جاری پرداختند.

رییس جمهور پس از بررسی گزارش ها، با قدردانی از تلاش ها و زحمات آقایان دکتر محمد جواد ظریف، محمد شریعتمداری، دکتر سعید نمکی، مهندس محمد اسلامی و دکتر سید عباس صالحی، رهنمودها و نکاتی ضروری را برای بهبود روند اجرای برنامه های سال جاری این وزارتخانه ها ارائه کرد.

دکتر روحانی تاکید کرد که «همه دستگاههای دولتی که مستقیم یا غیر مستقیم در موضوع تولید نقش دارند؛ باید در جهت رونق تولید ملی حرکت و کمک کنند».

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان