چهارشنبه، 8 تير 1401 - 13:29

سردار سلیمانی محصول دعاهای شب ولی امر مسلمین است

شماره: 16290
Aa Aa

قاسم جاری و تکثیر شده و هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا او ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است.

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران؛
سردار سلیمانی محصول دعاهای شب ولی امر مسلمین است

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در اجلاسیه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمانشان در مصلی امام علی (ع) کرمان بیان کرد:

دو سال گذشته در چنین روزی در کرمان باران بارید اما نه از آسمان بلکه از چشمان محزون مردمانی که سر از پا نمی‌شناختند و از خود بیخود شده بودند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، وی افزود:

حاج قاسم‌ حاصل عمر مقام معظم رهبری است؛ عظمت او فراتر از ذهن ماست. او اکنون شهید است و شهید به دنیا آمده بود. هر انسانی تجسم‌ هویتی است که تا ابد با آن شناخته می‌شود. شهدا همیشه شهیدند حتی وقتی در این دنیا حیات ظاهری دارند. هیچ‌کس

تصور نمی‌کرد آن جوان خوش قامت روزی فرمانده یک میدان نبرد جهانی علیه تمام شیاطین عالم شود. فرمانده‌ای که از شمال آفریقا تا شرق مدیترانه جبهه اسلام‌ را به هم پیوند و آرایش مسلمانان را در مقابل کفار ترتیب دهد و مسلمانان را از بردگی نجات دهد. او حاکم بر

قلب‌ها بود. در امرها قوی عمل می‌کرد و لشکرش که ثارالله یعنی خون خدا نام داشت همه جا جاری بود و در سخت‌ترین نقاط نبرد حاضر بود.

وی گفت:

طراح، مدبر، متفکر و اندیشمند بود. همه جهات شخصیت او را نمی‌توان توصیف کرد زیرا در همه جهات بلور شخصیت او کامل بود. او یک شخصیت معیار بود. نقشه او برای کرامت اسلام کامل بود.

سلامی با بیان اینکه سردار سلیمانی احیاگر واقعی انسان بود گفت:

قومیت و مذهب نگاه او را به انسان محدود نمی‌کرد؛ همه را دوست داشت جز دشمنان اسلام، ایران و وطن. به همین دلیل است که همه او را دوست دارند و او را از خود می‌دانند. او محصول مناجات‌ها و دعاهای شب ولی امر مسلمین است.

وی با اشاره به اینکه او امر به معروف را هرگز فراموش نمی‌کرد گفت:

می‌توان به زیبایی قاسم را با قرآن توصیف کرد. تمام واژه‌های آیه آخر سوره فتح در وجود او می‌درخشد. همه در چشم او به غیر از دشمنان بزرگ بودند. او از آیه انتهایی سوره حمد آموخته بود همه قدرت‌های به ظاهر بزرگ عالم قدرت آفرینش یک پشه را ندارند.

وی با تأکید بر اینکه الله اکبر در وجود او مصداق داشت گفت:

این داغ سرد نمی‌شود، این یک‌ جریان است و قاسم جاری و تکثیر شده است.  هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا او ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است. به فلسطین محاصره شده حیات و سلاح می‌دهد و در لبنان به کمک مردم شریف آن دیار می‌شتابد و تاریخ می‌نگارد. او اعتماد مسلمانان به خدا را برمی‌گرداند. در عراق عزیز، جایی که قلب‌های ما آن‌جاست در کنار برادران عراقی‌مان ایستاد و از اعتبار و حیثیت و ناموس مسلمانان دفاع کرد. عزت او در یک کلام است: «طاعت از ولی امر مسلمین».

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان