سپاه دماغ‌ اروپا را بر خاک خواهد مالید | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 4 تير 1403 - 8:01

سپاه دماغ‌ اروپا را بر خاک خواهد مالید

شماره: 21069
Aa Aa

رهبر بزرگوار ما نور خداست| در تمام وزارتخانه‌ها و ادارات شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل، طرح عفاف و حجاب تهیه و به همه ادارات ابلاغ شده| هنرمندانی که خدا و قیامت را قبول نداشته و به آمریکا پناهنده می‌شوند راه برگشت ندارند.

کاظم صدیقی، خطیب جمعه تهران عنوان کرد؛
سپاه دماغ‌ اروپا را بر خاک خواهد مالید

کاظم صدیقی، خطیب جمعه تهران در خطبه های نمازجمعه پایتخت گفت:

از آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، وزارت علوم، سازمان تبلیغات و حوزه‌های علمیه انتظار می‌رود که جوانان را به پناهگاه نماز دعوت کنند. همچنین از هنرمندانی که خدا و قیامت را قبول دارند. نه آنهایی که قبول نداشته و به آمریکا پناهنده می‌شوند و همه چیز را از دست می‌دهند و و راه برگشتی ندارند بلکه هنرمندانی که اعتقاد دارند از ظرفیت هنر برای جذب جوانان به نماز استفاده کنند. با هنر دل‌ها را به این سفره الهی دعوت کنند.


به گزارش اسپادانا خبر، وی اظهار کرد:
رهبر بزرگوار ما که نور خداست چه عبارت‌های زیبایی در پیام اجلاسیه نماز به کار بردند. در پیام رهبری آمده است صف‌های نماز جماعت صفوف به هم پیوستگی فعالیت‌های اجتماعی را پدید می‌آورد. این همه کمک به جبهه‌ها از این مساجد و اجتماعات دینی برخاست. شهدای ما و شهید سلیمانی تربیت شده صفوف نماز جماعت هستند. اگر می‌خواهیم در مسائل اجتماعی، سیاسی و بین‌المللی اثرگذارتر باشیم باید صفوف نماز جماعت را فشرده‌تر کنیم.

او گفت:

دنیای غرب علیه مقدسات الهی برخاسته و به جنگ با خدا آمده است. قرآن را می‌سوزانند و مقدسات ما را هدف گرفته‌اند. گاهی با کشیدن کاریکاتور پیامبر ما و گاهی با قلم مسموم سعی دارند تا چهره پیامبر را تخریب کنند. اخیرا نیز به برترین شخصیت قابل ارائه به بشریت و مرجع تقلید اخلاقی و سیاستمدار هوشمند اهانت کردند. این اهانت به رهبری نبود بلکه آنها از اسلام وحشت دارند. از آنجا که انقلاب اسلام ناب را به صحنه آورده و پرچم اقتدار و عزت با این انقلاب روز به روز توسعه می‌یابد دنیای غرب در برابر جاذبه دین اسلام و پرچم حکومت دینی که حاکم آن مرد خداست وحشت کرده است. با سلاح گرم به میدان آمدند و با ترور و کودتا و با ماموریت‌های نفوذی و فتنه و تحریک قومیتی تمام تلاش خود را کردند اما دیدند که در برابر این موج عظیم عرشی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند. لذا دست به جنایتی غیرقابل وصف و وحشی‌گری عجیب بر خلاف شعارهای فریبکارانه‌ای که در حوزه آزادی سر می‌دهند زده و به قرآن و اسلام هتک حرمت می‌کنند. این کار یک نشریه یا یک فرد نیست بلکه حکومت‌های غربی در این جهت یکی شده و یک روز در هلند، یک روز در سوئد و یک روز در آلمان و یک روز در آمریکا این اهانت‌ها ادامه دارد. اینها غافل هستند از اینکه خداوند به امور آنها آگاه است. الحمدالله پس از این توهین و اهانت‌ها در کشورهای مختلف اجتماعات عظیمی شکل گرفت و این حرکت مذبوهانه را محکوم کردند. به دنبال این اهانت به مقدسات شاهد تحریم کردن اشخاصی از همه نهادها از جمله سپاه پاسداران بودیم البته اتحادیه اروپا ابتدا بنا داشت که سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهد در حالیکه سپاه پاسداران از روز اول خودش را فدای دین، کشور و انقلاب کرد و برای آرامش و امنیت مردم گام برداشت. سپاه پاسداران در غم و شادی، در شهر و روستا و در کنار مردم بود و بزرگترین خدمت را نه تنها به ایران اسلامی و جبهه مقاومت کرد بلکه به خود اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها نیز کمک کرد تا از آتشی که با دست خودشان به نام داعش ایجاد کردند رهایی یابند. سردار سلیمانی ما بود که با ابتکار عمل توانست حلقه‌ای از مجاهدات کشورهای مختلف را تشکیل دهد و دست نشانده آمریکا و اروپا یعنی داعش را کنار زده و برای همیشه امنیت را برای بشریت به ارمغان بیاورد. اروپایی‌ها باید بدانند که با این اقدام آنها سپاه پاسدارن قویتر از گذشته خواهد شد و دماغ آنها را بیشتر از سابق بر خاک خواهد مالید.

وی ادامه داد:

در لیست تحریم‌ها ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز قرار دارد اما به فضل الهی امروز در تمام وزارتخانه‌ها و ادارات شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده و طرح عفاف و حجاب تهیه شده و به همه ادارات ابلاغ شده است. ستاد امر به معروف بلندگویی برای دعوت به خیر است. حتی در برخی از استان‌ها سیستمی پیش بینی شده تا اگر در هر اداره‌ای تخلفی صورت گرفت توسط این ستاد به بالاترین مسئول منتقل شود و اگر اقدامی صورت نگرفت آنها وارد عمل شوند. آنها دیدند که ستاد امر به معروف در حفاظت از احکام دین و خدمت به مردم مؤثر است و آن را تحریم کردند.

او گفت:‌

مهار تورم، پایین آوردن قیمت‌ها و بالابردن ارزش پول ملی جزو توقعات به حق مردم ماست. این مردم در این چهل و سه سال همیشه قربانی دادند و صبر کردند. از خدا می‌خواهیم مشکلات معیشتی و فرهنگی مردم را برطرف کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان