شنبه، 24 مهر 1400 - 19:18

سیدمحمد خاتمی برای ایران خطرناک تر است یا احمدی نژاد؟

شماره: 7081
Aa Aa

جعفرزاده ایمن‎آبادی، نماینده مجلس می گوید: مشکل رئیس دولت اصلاحات که در هیچ دادگاهی محاکمه نشده چیست؟ حتی نمی‎شود ایشان را ملاقات هم کرد؟ 

ممنوع‌ التصویری‌ خاتمی معلوم نیست از کجا آمده؛
سیدمحمد خاتمی برای ایران خطرناک تر است یا احمدی نژاد؟

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفته که اگر فرصتی فراهم شود به دیدار رئیس دولت اصلاحات می‎رود و می‌پرسد: مشکل ایشان که در هیچ دادگاهی محاکمه نشده چیست؟

غلامعلی جعفرزاده ایمن‎آبادی درباره حواشی به‌وجود آمده در جلسه صحن علنی مجلس در مورد دیدار فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات می‎گوید: صلاً شما آقای خاتمی را با آقای احمدی‎نژاد مقایسه کنید! ببینید چه کسی برای کشور ایجاد زحمت می‎کند؟ یک فردی رئیس‌جمهور این مملکت بوده ‎است و حالا هم در کمال اخلاق‎مداری و فروتنی به انقلاب و نظام خدمت می‎کند، مردم را به آرامش و حضور در انتخابات دعوت می‎کند و با انقلاب و نظام هماهنگ است. درحالی که فرد دیگری اصل ولایت‌فقیه و نظام را زیر سؤال می‎برد، به سران سه قوه حمله می‌کند، مسئولان کشور را دزد خطاب می‌کند و هیچ خط قرمزی را لحاظ نمی‎کند اما آزادانه فعالیت دارد!

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه می‎کند: کدام‌یک از این دو نفر برای کشور خطر دارند؟ البته من مخالف برخورد با احمدی‎نژاد هستم. او هم یک انسان است که اظهارنظر می‎کند و باید آزاد باشد.

جعفرزاده همچنین تأکید کرده: مشکل رئیس دولت اصلاحات که در هیچ دادگاهی محاکمه نشده چیست؟ حتی نمی‎شود ایشان را ملاقات هم کرد؟ البته ممنوع‌التصویری‌اش هم معلوم نیست از کجا آمده است.

نماینده مردم رشت می‎گوید: ملاقات با رئیس دولت اصلاحات هیچ اشکالی ندارد. اگر فرصتی فراهم شود به دیدار ایشان خواهم رفت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان