پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 13:45

صهیونیست‌ها از درون متلاشی می‌شوند

شماره: 19043
Aa Aa

او با بیان این که امروز فلسطینی‌تر از هر زمان دیگری هستیم گفته رشد ضعف‌های ذاتی رژیم صهیونیستی آنان را به لحاظ روانی در مسیر تخریب قرار داده است.

دیدار فرمانده سپاه با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین؛
صهیونیست‌ها از درون متلاشی می‌شوند

زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه باحسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، حسین سلامی در این دیدار شرایط امروز جهان اسلام به ویژه منطقه مقاومت را خاص توصیف کرد.

وی با بیان اینکه هم اینک هر روز و هر ماه برای ما روز و ماه جهاد و شهادت است آزادی فلسطین برای ملت ایران را فراتر از یک آرزو یک راهبرد قطعی دانست.

او ادامه داد:

آزادی فلسطین وقتی آرزو است در حد آرزو باقی مانده و به عنوان یک هدف واقعی دیده نمی‌شود. این در حالی است که بر اساس تعلیمات امام خمینی (ره) و تاکیدات امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) هدف و راهبرد ما آزادسازی قدس شریف و اعاده سرزمین‌های از دست رفته و اشغال شده فلسطین به صاحبان اصلی آن است. مسیر تحولات در فلسطین اشغالی و نزول قدرت صهیونیست‌ها که به سمت زوال و فروپاشی پیش می‌رود یک مسیر بدون بازگشت است و به فضل الهی آزادی قدس شریف نزدیک است.

سلامی گفت:

قدرت امروز مقاومت فلسطین در مقایسه با گذشته توسعه پیدا کرده است و با ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود نشان می‌دهد که توان اداره جنگ‌های بزرگ را یافته است.

فرمانده کل سپاه اذعان و اعتراف مقامات متعصب صهیونیستی مانند باراک، نتانیاهو و بنت مبنی بر ناتوانی رژیم و سخن گفتن از اضمحلال قریب‌الوقوع آن که با تایید کارشناسان بین المللی نیزهمراه شده است را ناشی از واقعیات میدانی غیرقابل انکار در صحنه مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس شریف قلمداد کرد:

اسرائیل تدریجاً به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از آن‌ها به سمت برخی کشور‌های عربی می‌رود تا بتواند خود را تقویت کند. این در حالی است که این راهبرد نیز برای آنان نجات‌بخش نبوده و ضعف‌های ذاتی رژیم امکان تحقق آرزو‌های بر باد رفته را به آن‌ها نمی‌دهد.

وی ادغام و آمیختگی جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را یک ضعف ذاتی برای صهیونیست‌ها توصیف کرد:

وقتی فلسطین قدرت می‌گیرد و این قدرت بیشتر نمایان میشود ضعف و ناتوانی صهیونیست‌ها آشکارتر و ادامه کار نیز برای آنان دشوارتر می‌شود. رشد ضعف‌های ذاتی رژیم صهیونیستی آنان را به لحاظ روانی دائماً در مسیر تخریب و تضعیف قرار داده است به گونه‌ای که چشم‌انداز تاریک و دهشتناکی را فراروی خود می‌بیند.

سلامی قدرتمند شدن مقاومت را موجب اتصال زنجیره ضعف روانی صهیونیست‌ها به مهاجرت معکوس دانست:

قرائن و شواهد مسلم نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها از درون متلاشی می‌شوند و برای فروپاشی اسراییل شاید مقاومت فلسطین نیاز به جنگ هم نداشته باشد.

فرمانده کل سپاه اتحاد و یکپارچگی گروه‌های فلسطینی را یک واقعیت شکوهمند که موجب ایجاد نشاط، بالندگی و اقتدار برای مقاومت اسلامی فلسطین می‌شود قلمداد کرد:

امروز همه ظرفیت‌های جهادی ضد صهیونیستی در یک صف واحد در صحنه حاضر و پای کار آزادی قدس شریف و استیفای حقوق ملت فلسطین هستند و ما در این راه تا انتها با شما هستیم و فلسطین و فلسطینی‌ها بدانند که تنها نیستند.

وی آزادی قدس و پیروزی ملت فلسطین را آرمان و راهبرد امامین انقلاب اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران دانست و با تأکید بر تداوم و توسعه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمان و مقتدر فلسطین تاکید کرد:

امروز فلسطینی‌تر از هر زمان دیگری هستیم و به فضل الهی این راه را ادامه می‌دهیم.

سلامی با محکومیت اقدام تجاوزکارانه و جنایت آمیز روز گذشته رژیم صهیونیستی به غزه که موجب شهادت و زخمی شدن ده‌ها تن از مردم به ویژه کودکان مظلوم و بیگناه گردید گفت:

بدون تردید پاسخ سریع مقاومت اسلامی فلسطین به این جنایت نشان می‌دهد فصل جدید قدرت یابی در جریان مقاومت رقم خورده است و صهیونیست‌ها تاوان سنگین دیگری بابت جنایت اخیر پرداخت خواهند کرد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به سرعت بخشی روند‌ها و فرایند‌های پیروزی فلسطین قهرمان بر اشغالگران سرزمین مقدس، دستیابی به قدرت نظامی تاثیر گذار برای برهم زدن موازنه خطر را ضامن موفقیت انتفاضه و مقاومت اسلامی فلسطین برابر رژیم صهیونیستی دانست:

به مدد همدلی و همراهی مردم با شما همچنان می‌توانید قدرتمند‌تر شوید و بر صهیونیست‌ها غلبه انسانی، روحی و نظامی پیدا کنید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان