فرزند مهدی کروبی: محدودیت‌های حصر هم‌چنان پابرجا است | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 12 خرداد 1402 - 16:10

فرزند مهدی کروبی: محدودیت‌های حصر هم‌چنان پابرجا است

شماره: 7514
Aa Aa

حسین کروبی که پدرش بیش از ۳ هزار روز است در حصر به سر می‌برد می‌گوید اگر گشایش خاصی صورت گرفته بود برای ما مشهود بود که نیست.

هیچ قاعده خاصی در خصوص حصر وجود ندارد؛
فرزند مهدی کروبی: محدودیت‌های حصر هم‌چنان پابرجا است

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روزنامه همدلی، حسین کروبی، فرزند شیخ اصلاحات، محدودیت‌های حصر را هم‌چنان پابرجا می‌داند و می‌گوید اگر گشایش خاصی صورت گرفته بود برای ما مشهود بود که نیست.

حسین کروبی، با اشاره به سخنان قاسم میرزایی‌نیکو عضو فراکسیون امید و کمیته رفع حصر مجلس شورای اسلامی، مبنی‌بر اینکه همه ارتباطات محصورین برقرار شده و هیچ ممنوعیتی برای آنها وجود ندارد،گفت: «سخنان آقای میرزایی‌نیکو نشان از این دارد که محصورین آزاد هستند و هر لحظه، هر کجا هم بخواهند می‎‌توانند بروند اما به نظرم ایشان اطلاع کافی از قضایا ندارند. ما قبلا به‌صورت مرتب هر اتفاقی که در ارتباط با محصوران رخ می‌داد اطلاع‌رسانی می‌کردیم. سه ماه قبل از عید اعلام کردند که آقای کروبی می‌تواند یک‌سری اسامی به ما بدهد و در صورت توافق، کمیته‌ای که مسئول رسیدگی به وضعیت محصورین هستند می‌توانند به آنجا سر بزنند یا بیرون بروند. این کار انجام شد و آقای کروبی اولین بار اسم خانواده دکتر شهیدی را نوشتند».

کروبی که پدر او بیش از ۳هزار روز در حصر به سر می‌برد در ادامه افزود: «این رفت‌وآمدها انجام می‌گرفت و تا شب عید نیز برقرار بود که در این مدت آقای کروبی توانستند به خانه برخی از دوستان، به تعداد انگشتان یک دست، سر بزنند اما بعد از این و به یک‌باره وضعیت به حالت قبلی خود بازگشت.

از سویی، اشخاصی هم که قرار است با ایشان ملاقات کنند به هیچ وجه از همان تعدادی که قبلا با آقای کروبی در ارتباط بودند، بیشتر یا افزوده نشده است».

حسین کروبی گفته: «با توجه به تجربه‌ای که در مدت حصر مشاهده شده می‌توان به این نتیجه رسید که نسبت به حصر هیچ قاعده و معیار خاصی وجود ندارد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان