فرزند مهدی کروبی: رئیس قوه قضاییه با ادامه حصر موافق نیست | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 15:07

فرزند مهدی کروبی: رئیس قوه قضاییه با ادامه حصر موافق نیست

شماره: 5045
Aa Aa

حسین کروبی گفته است: آقای روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی می‌تواند دبیر این شورا را مجاب کند که موضوع رفع حصر را در دستور کار قرار دهد.

رئیس جمهور اگر در موضوع رفع حصر جدی باشد حتما قادر به این کار است؛
فرزند مهدی کروبی: رئیس قوه قضاییه با ادامه حصر موافق نیست

حسین کروبی با اعلام خبر ملاقات مهدی کروبی با اقوام خویش گفت: «ایام عید اجازه ملاقاتی به کل اقوام حاج آقا از جمله خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌ داده شد. حتی به خانواده مادری من هم اجازه ملاقات با پدر داده شد و برخی از آنها دو روز پیش با پدر ملاقات کردند و گروهی دیگر نیز قرار است به‌زودی به دیدار حاج آقا بروند.»

به گزارش اسپاداناخبر، حسین کروبی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین از ملاقات مهدی کروبی با اقوام خویش در ایام عید خبر داده است.

حسین کروبی با اعلام این خبر به اعتمادآنلاین گفت: «ایام عید اجازه ملاقاتی به کل اقوام حاج آقا از جمله خواهرزاده‌ها و برادرزاده داده شد. حتی به خانواده مادری من هم اجازه ملاقات با پدر داده شد و برخی از آنها دو روز پیش با پدر ملاقات کردند و گروهی دیگر نیز قرار است به‌زودی به دیدار حاج آقا بروند.»

حسین کروبی تاکید کرد: «حاج آقا الحمدالله خیلی خوب است و ایام عید منزل بودند.»

او با اشاره به درخواست‌ها از رئیس‌جمهوری برای برگزاری جلسه شورای عالی امنیت ملی به منظور رفع حصر گفت: «آقای روحانی همانطور که توانست برجام را با مدیریت و قاطعیت خود به تصویب برساند، اگر در موضوع رفع حصر هم جدی باشد حتما قادر به این کار است.»

فرزند مهدی کروبی تصریح کرد: «آقای روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی می‌تواند دبیر این شورا را مجاب کند که موضوع رفع حصر را در دستور کار قرار دهد.»

او همچنین اضافه کرد: «با توجه به اخباری که از مسئولان قوه قضائیه رسیده و دیداری که نمایندگان کمیته رفع حصر با آقای آملی لاریجانی داشتند ایشان هم نظر صریحشان این است که با ادامه حصر موافق نیستند.»

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان