پنجشنبه، 14 اسفند 1399 - 4:32

فقر و تورم در ایران عمدی و دست ساز است

شماره: 11543
Aa Aa

علیرضا پناهیان گفته نفوذی‌ها شیوه‌های جدیدی از نفوذ و جاسوسی را پیدا کرده‌اند؛ در آینده جریان دستگیری‌های گسترده در ادارات دولتی خواهیم داشت.

نهادهای امنیتی چه‌کار می‌کنند؟
فقر و تورم در ایران عمدی و دست ساز است

علیرضا پناهیان در مشهد گفت:

خدا نابود کند مسئولینی که خبیثانه‌ترین رفتار ضد دین را انجام می‌دهند و آن، به فقر و فلاکت کشاندن مردم است. من باور نمی‌کنم این فقر و تورمی که به‌وجود آمده  دست‌ساز و عمدی نباشد. حالا اینکه نفوذی‌ها در چه سطحی در این دولت وجود دارند، بحث دیگری است. چطور می‌توانند یک ملت غنی را به این درصد از تورم دچار کنند؟ خیلی کار پیچیده‌ای است. ایجادکردنِ این‌مقدار از تورم و این مقدار از تعطیلی کارخانه‌ها و این مقدار از گرانی، چهل سال برنامه‌ریزی و صدها نفوذی می‌خواهد. نمی‌دانم نهادهای امنیتی چه‌کار می‌کنند و شاید نفوذی‌ها شیوه‌های جدیدی از نفوذ و جاسوسی را پیدا کرده‌اند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از اصلاحات نیوز، نائب رئیس قرارگاه عمار گفت:

اگر این جامعه به‌طور طبیعی با استعدادهایش رها بشود و فقط نفوذی‌ها کارشکنی نکنند حتی بدون مدیریت جهادی، وضع ما بهتر از این خواهد بود. تا یک کارخانۀ حساسی می‌خواهد رونق پیدا کند، یک‌دفعه‌ای می‌بینید که به تعطیلی کشیده می‌شود. در این شرایط تحریم، مصالحی که برای تولید نیاز دارند به گمرک می‌آورند اما با یک بهانۀ واهی چند ماه ترخیص نمی‌شود. فعلاً توسط قوۀ قضائیه، دستگیری‌هایی در خصوص عوامل فساد، انجام می‌شود اما بنده بر اساس تحلیل-نه بر اساس خبر- اطمینان دارم که در آینده، جریان دستگیری‌های گسترده در ادارات دولتی خواهیم داشت از نفوذی‌ها و جواسیسی که کارشان کارشکنی در کار این ملت است تا به این فقر و گرفتاری و تورم مبتلا بشوند. البته گرفتنِ جاسوس و نفوذی خیلی کار دشواری است. امیرالمؤمنین(ع) آخرش هم نتوانست کسی مثل اشعث را که یک نفوذی برجسته بود، بگیرد و نابود کند. پیامبر(ص) و امام‌حسن(ع) هم نتوانست نفوذی‌ها را بگیرند و از بین ببرند. ما تا وقتی نفوذی‌ها را از بین نبریم، شایستۀ حکومت امام‌زمان(ع) نخواهیم بود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان