دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:31

ما ام القرای امت اسلام هستیم

شماره: 17840
Aa Aa

او گفته باید مراقب باشیم که نقش خود را به خوبی ادا کنیم تا جایی که حلاوت و شیرینی حکومت اسلامی را با ظهور امام عصر(عج) همه مردم جهان بچشند.

علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران؛
ما ام القرای امت اسلام هستیم

علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در اربعین شهدای حرم مطهر رضوی در مشهد گفت:

رئیس جمهور در جراحی اقتصادی کاری را شروع کرد که هیچ کس جرئت انجام آن را نداشت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او افزود:

همه متخصصان اقتصادی بدون استثنا بر انجام این جراحی تاکید داشتند و دولت های قبلی هیچکدام جرئت انجام این کار را نداشتند. ما هم باید به تکلیف خود عمل کنیم تا از این پیچ مهم سخت با موفقیت بیرون بیاییم. تصمیم بزرگی گرفته شده است و انشالله همه مسئولان و ملت پای کار باشند تا به سرانجام برسد و مشکلات رفع شود.

وی با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب به دنبال به شکست کشاندن این نظام بوده اند گفت:

در طول تاریخ هیچ‌گاه اتحاد دشمنان خبیث جبهه باطل به اندازه اتحاد مقابل با نظام اسلامی نبوده است. با این وجود آنها تاکنون یک پیروزی نیز به دست نیاوردند. اگر یک پیروزی داشتند آن را در بوق و کرنا می‌کردند در حالی که از لحاظ توان مادی و دنیایی که دارند قابل مقایسه با جبهه حق نیست. وحدت کلمه از جمله مواردی بود که بنیانگذار انقلاب از ابتدا بر آن تاکید داشته است. امام(ره) فرمود مردم انقلابی ما از زمان رسول الله بهترند چون به تکلیف عمل کردند.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه وقتی به تکلیف خود عمل کنیم وعده خدا هم محقق می شود افزود:

شرط محقق شدن وعده خدا پای کار بودن است. مردم نشان دادند در طول ۴۳ سال پای کار بودند حتی تا جایی که جان خود را در راه خدا بدهند وقتی اینطور می شود خدا نتیجه را رقم می‌زند. اگر ما به قوانینی که خدا مشخص کرده است عمل کنیم نباید نگران نتیجه کار باشیم. اگر تکالیف را در جای خود انجام دهیم خدا بهترین نتیجه را رقم می زند و در وعده خدا هیچ تخلفی نیست.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه ما ام القرای امت اسلام هستیم گفت:

باید مراقب باشیم که نقش خود را به خوبی ادا کنیم تا جایی که حلاوت و شیرینی حکومت اسلامی را با ظهور امام عصر(عج) همه مردم جهان بچشند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان