سه شنبه، 28 دى 1400 - 13:37

مردم ایران منتظر دلار پنجاه هزارتومانی باشند

شماره: 11372
Aa Aa

باقری گفته دولت در کنترل بازار بی برنامه است. مردم دیگر چه کنند؟ مثل گیاهان با فتوسنتز تغذیه کنند؟ آن از وضعیت بورس، آن از وضعیت سکه و طلا و ارز.

امام جمعه اسالم گیلان؛
مردم ایران منتظر دلار پنجاه هزارتومانی باشند

محمدجواد باقری، امام جمعه اسالم گیلان گفت:

سالهاست مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای فریاد می‌زنند که دشمن با ما وارد جنگ اقتصادی شده است. بارها فرمودند که بنده شمشیر را کشیده‌ام و در وسط میدان ضربه می‌زنم اما بعضی‌ها هنوز باورشان نشده است که ما در جنگ اقتصادی قرار داریم.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

اینکه کسانی که خودشان حل تمام مشکلات اقتصادی را به رابطه با آمریکا و مذاکره با غربی‌ها گره زده بودند و حالا بیایند و به مردم بگویند که آدرس همه لعن و نفرین‌ها کاخ سفید در واشنگتن دی سی است یعنی تازه فهمیده‌اند که مسیر و راه را اشتباه رفته‌اند و حالا به اشتباه خود پی برده اند. اینکه امروز تخم مرغ که ساده‌ترین ماده غذایی مصرفی مردم بود در مدتی کوتاه یکباره ۸۰-۷۰ درصد گران می‌شود و خیلی‌ها دیگر توان تهیه آن را هم ندارند نشان از بی‌برنامگی در کنترل بازار است. مردم دیگر چه کنند؟ مثل گیاهان با فتوسنتز تغذیه کنند؟ آن از وضعیت بورس، آن از وضعیت سکه و طلا و ارز. با این بی‌برنامگی‌ها اقتصادی و عدم توان در کنترل بازار، مردم منتظر دلار پنجاه هزارتومانی باشند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان