مرصاد دیگری رقم خواهیم زد | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 9:07

مرصاد دیگری رقم خواهیم زد

شماره: 20298
Aa Aa

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفته شاید عده‌ای فریب‌خورده کف خیابان به‌دنبال کشته‌سازی باشند اما ملتی فهیم و صبور در صحنه هستند.

از ایران ذلیل رژیم پهلوی یک ایران قوی ساختیم؛
مرصاد دیگری رقم خواهیم زد

 ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در همایش "اقتدار بسیجیان" در فراهان اظهار داشت:

هزاران همسر شهید و جانباز با مشقت فراوان فرزندان یتیم را بزرگ کردند و هزاران فرزندان شهدا و مادران و پدران شهدا در این مسیر صبر زینبی از خود نشان دادند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، او ادامه داد:

 بسیج قلعه تسخیر‌ناپذیر اسلام ناب و دژ محکم در برابر یاوه‌گویی‌ها و توطئه‌های استکبار‌ است. از همان ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی تمام دنیا در برابر رزمندگان ما صف‌آرایی کردند و دشمنان انواع توطئه را در برابر ما پیاده‌سازی کردند اما همان‌گونه که خدا وعده داده بود جبهه حق پیروز شد.

وی گفت:

از ایران ذلیل در دوران رژیم پهلوی و دیگر حکومت‌های طاغوتی یک ایران قوی ساختیم و به ایران مقتدر تبدیل شدیم. به‌برکت خون شهدا به خودکفایی رسیده‌ایم و برای دفاع از این آب و خاک به هیچ قدرتی احتیاج نداریم، پیشرفت کشور در عرصه‌های علمی و دفاعی زبان‌زد همه ملت‌ها و دولت‌ها شده است و ترس دشمنان از ایران قوی سبب شده است تمام ابزارهای دنیا را علیه ما به‌کار بگیرند. دشمن با جنگ سخت و نظامی به جایی نرسید و اکنون جنگ رسانه‌ای را به‌راه انداخته است تا جای جلاد و شهید را عوض کند. ما هزاران شهید برای دفاع از مرزها دادیم، وجب به وجب سرزمین کردستان، سیستان و بلوچستان آغشته به خون شهدای این کشور است، در برابر منافقین کوتاه نمی‌آییم و مرصاد دیگری رقم خواهیم زد و تا پای جان برای این آب و خاک خواهیم ایستاد.

شکارچی با بیان اینکه شاید عده‌ای فریب‌خورده کف خیابان باشند اما ملتی فهیم و صبور و در صحنه هستند و این حضور سبب تقویت پرچم الله است. در تمامی فتنه‌هایی که علیه این ملت و نظام ایجاد شده است ‌ردپای آمریکای جنایتکار را می‌بینیم و این در حالی است که استکبار دم از حقوق بشر می‌زند ولی ‌در برابر خون هزاران شهید در فلسطین و یمن سکوت کرده است و رسانه سعودی چشم خود را به این ظلم‌ها می‌بندد ولی در حوادث اخیر کشور ما به‌دنبال کشته‌سازی هستند. در نظم نوین جهانی، انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت و در پیمودن این مسیر بامعرفت، یاری خدا را هم خواهیم داشت و خوفی از دشمن نداریم، مشکلات اقتصادی و معیشتی وجود دارد اما امروز یک دولت مردمی روی کار آمده است تا مشکلات را بکاهد که دشمن با توطئه می‌خواهد بین ما اختلاف ایجاد کند. این نظام، مردمی بصیر و رهبری الهی دارد لذا همه باید دست در دست هم و پشت ولایت باشیم. باید از گذشته کشورهای تحت سلطه استکبار درس بگیریم و به بسیج متعهد باشیم. اگر در این مهم کوتاهی کنیم نمی‌توانیم پاسخگوی خون شهدا باشیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان