پنجشنبه، 20 مرداد 1401 - 13:11

مقاومت توانسته دشمن را مستأصل و زمین‌گیر کند

شماره: 19027
Aa Aa

حمایت از فلسطین و مقاومت سیاست قطعی و مسلم جمهوری اسلامی است| ملت‌های مسلمان منطقه عمیقاً از رژیم غاصب صهیونیستی تنفر دارند.

رئیسی در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین؛
مقاومت توانسته دشمن را مستأصل و زمین‌گیر کند

سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران در دیدار با زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت:

مقاومت، منطق برتر و در نهایت پیروز است.

به گزارش اسپادانا خبر، او ادامه داد:

امروز مقاومت هم به عنوان یک ایده قابل دفاع است و هم در میدان عمل نتیجه داده است. نه قراردادهای به‌اصطلاح صلح بلکه «طریق نورانی مقاومت» توانسته دشمن را مستأصل و زمین‌گیر و حامیان رویکرد مقاومت در دنیا را امیدوار کند. تصور رژیم صهیونیستی این بود که ‌با عادی‌سازی و برقراری روابط با برخی کشورها می‌تواند برای خود امنیت ایجاد کند در حالی که این اقدامات به هیچ وجه برای صهیونیست‌ها امنیت‌ساز نبوده و نخواهد بود چراکه آنها شناخت و پیش‌بینی درستی از منطقه و آینده تحولات ندارند.

وی حمایت از فلسطین و مقاومت را سیاست قطعی و مسلم جمهوری اسلامی ایران دانست:

ما در تحقق پیروزی مقاومت فلسطین و آزادسازی قدس شریف که آرزوی شهید سلیمانی و همه شهدای مقاومت است تردید نداریم. حمایت ملت‌ها از مسئله فلسطین بزرگترین مانع در مقابل سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است. امروز ملت‌های مسلمان منطقه عمیقاً از رژیم غاصب صهیونیستی تنفر دارند و خط اصلی و اساسی در مواجهه با این رژیم را مقاومت می‌دانند.

زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز گفت:

امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری حضوری پررنگ و قدرتمند در منطقه و جهان دارد و تردیدی نیست که رویکرد شخص رئیس جمهوری اسلامی ایران در تقویت ارتباط با کشورهای منطقه و ایستادگی در مقابل سلطه‌گران در این زمینه نقش به سزایی داشته است. امروز مقاومت فلسطین افزون بر حضور قدرتمند در غزه حضوری پررنگ در کرانه باختری دارد که این مسئله در آینده به افزایش فشار بر رژیم صهیونیستی و تغییر معادلات در فلسطین منجر خواهد شد و این دستاوردها به برکت حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت حاصل شده است.

وی ضمن ابراز تأسف از اقدام برخی کشورها در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت:

خوشبختانه ابتکار عمل نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین موجب شده اهداف رژیم صهیونیستی در نزدیک شدن به برخی کشورهای عربی منطقه تحت تاثیر قرار گیرد.

زیاد نخاله با بیان اینکه "امروز محور مقاومت با دستاوردهای چشمگیر، قدرتمندتر از هر زمانی می‌درخشد" گفت:

بی‌تردید استمرار این مسیر موجب تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد شد و به برکت حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران و خصوصا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، پیروزی نزدیک است و ان‌شاءالله همه با هم وارد قدس خواهیم شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان