دوشنبه، 29 شهريور 1400 - 19:56

میترا استاد با ارگان‌های خاص رابطه داشته است

شماره: 7717
Aa Aa

دختر نجفی گفته: میترا از یکسال پیش پدرم را تهدید به خیانت می‌کرد و ما را تهدید به اسیدپاشی. پدرم برای در امان ماندن ما با خانواده قطع رابطه کرده بود.

دختر محمدعلی نجفی ادعا کرد؛
میترا استاد با ارگان‌های خاص رابطه داشته است

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از رکنا، دختر محمدعلی  نجفی در دادسرای امور جنایی تهران با ابراز تسلیت به خانواده میترا استاد گفت: میترا استاد با ارگان‌های خاصی رابطه داشت و از همین طریق به پدرم تسلط پیدا کرده بود و او را تحت فشار قرار می داد.

وی افزود: میترا اصلا خیانت نکرده بود اما در دعواهایش با پدرم مرتب تهدید می کرد خیانت خواهد کرد.

وی گفت: پیش از ظهر دیروز که قتل رخ داد راننده پدرم نزدم آمد او یک نامه ۳ برگی پشت رو رو از پدرم به من داد که در آن نوشته بود میترا را کشته و دلایلش را هم نوشته بود. سراسیمه به موبایلش زنگ زدم خاموش بود راننده پدرم چون بتازگی اسباب کشی کرده بودند کلید خانه را داشت سریع آنجا رفتیم و با ورود به خانه جسد را دیدیم ما در خانه بودیم که پسر میترا آمد من کیفش را گرفتم و در گوشه‌ای گذاشتم و بعد فهمید چه اتفاقی افتاده است.

وی ادامه داد: مهیار دروغ می گوید دستش را پدرم شکسته، او دستش در مدرسه شکسته بود و همه این را می‌دانند.

وی ادامه داد: میترا استاد از وقتی با پدرم ازدواج کرد مسیر اشتباهی را پیش گرفت. او به پدرم اجاز نمی داد با ما رفت و آمد کند حتی تماس با ما ممنوع بود .آخرین بار یک‌ماه پیش بود که پدرم به من زنگ زد آن هم بخاطر اینکه می‌خواست ماشین لکسوس را که به نام من بود بفروشد. رفتم امضا دادم و برگشتم. هیچ چیزی به نام خودم ندارم. مادرم هرچه دارد به نام خودش است و من هم جز همان لکسوس که فروخته شد چیزی به نام خودم ندارم.

دختر نجفی گفت: بابت این اتفاق خیلی ناراحت هستیم اما میترا بی‌تقصیر نیست. او از همان یکسال پیش پدرم را تهدید به خیانت می‌کرد حتی ما را تهدید به اسیدپاشی کرده بود و پدرم برای اینکه ما در امان باشیم با ما قطع رابطه کرده بود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان