نجفی: نهادهای امنیتی برای میترا استاد صوت می فرستادند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 17 خرداد 1402 - 6:19

نجفی: نهادهای امنیتی برای میترا استاد صوت می فرستادند

شماره: 7715
Aa Aa

شهردار سابق تهران گفته: همسردومم تاکید داشت که ابتدا زندگی زن اولم و دخترم را از بین می برد و سپس با خیانت به من زندگی مرا نابود خواهد کرد .

پس از ازدواج اثری از خیانت میترا استاد ندیدم؛
نجفی: نهادهای امنیتی برای میترا استاد صوت می فرستادند

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از برنا، محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران در دادسرای جنایی و با جای گرفتن مقابل محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران در خصوص نحوه قتل همسرش، میترا استاد و علل وقوع این جنایت گفت: 

یکساعت قبل از معرفی خود به پلیس می خواستم خودکشی کنم ولی منصرف شدم .قبل از اینکه خود را به ماموران تسلیم کنم به قم و سرقبر پدرم رفتم .

وی مدعی شد: نهادهای امنیتی برای میترا استاد صوت می فرستادند. بر سر همین موضوع با ایشان به شدت درگیری داشتیم . بارها تاکید کردم که از یکدیگر جدا شویم ولی حاضر به جدایی نبودند.

محمد علی نجفی در ادامه تاکید کرد به هیچ عنوان قصد کشتن همسرم را نداشتم ؛ قصد تهدید داشتم. وقتی مرا با اسلحه به دست دید، ترسید و دستش را دور گردنم انداخت. همین باعث شلیک گلوله ها شد.

نجفی با بیان اینکه در مدت پس از ازدواج اثری از خیانت ایشان به خود ندیدم ولی مدام میترا استاد مرا تهدید به خیانت و ارتباط با مردانی که قبل از من با آنها ارتباط داشت می کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه میترا استاد همیشه مرا تهدید می کرد که زندگی ات را نابود خواهم کرد گفت: همسردومم تاکید داشت که ابتدا زندگی زن اولم و دخترم را از بین می برد و سپس با خیانت به من زندگی مرا نابود خواهد کرد .

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان