يكشنبه، 26 خرداد 1398 - 23:16

نوبخت بی جا کرده که مصوبه مجلس را اجرا نمی کند

شماره: 6962
Aa Aa

علی لاریجانی گفته: هر کسی هر حرفی زد اینقدر روی آن حساب باز نکنید. مگر می‌تواند قانون را اجرا نکند؟ وقتی قانون تصویب می‌شود باید اجرا گردد.

در پاسخ به نامه دولت پیرامون عدم اجرای افزایش حقوق‌؛
نوبخت بی جا کرده که مصوبه مجلس را اجرا نمی کند

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «دولت باید مصوبات مجلس درباره افزایش حقوق در سال آینده را اجرایی کند» گفت: باید قانون اجرا شود و کسی که حرفی غیر از آن را می‌گوید بی‌جا کرده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، علی لاریجانی در پاسخ به تذکر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان درباره‌ نامه نوبخت پیرامون عدم اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق‌ها گفت: هر کسی هر حرفی زد اینقدر روی آن حساب باز نکنید مگر می‌تواند قانون را اجرا نکند. بی‌جا کرده‌اند که چنین حرفی می‌زنند وقتی قانون تصویب می‌شود باید اجرا گردد.

موسوی لارگانی در توضیح تذکر خود گفت: مجلس در جریان بررسی بودجه موضوع افزایش حقوق و مزایا را تصویب کرد تا برای همگان به یک میزان یکسان حقوق اضافه شود. راهکار مجلس شورای اسلامی متناسب با عدالت بود تا اگر کسی ۲۰ میلیون حقوق می‌گیرد دیگر چهار میلیون به حقوق‌اش اضافه نشود ولی هنوز مجلس شورای اسلامی تمام نشده بود دولت اعلام کرد که قانون را اجرا نمی‌کند.

مجلس شورای اسلامی در بودجه تصویب کرد که در سال آینده ماهانه حقوق بازنشستگان و کارکنان دولتی ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کند. همچنین دولت می‌تواند تا ۱۰ درصد مازاد بر آن افزایش حقوق داشته باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان