هدف اصلی انقلاب ایجاد حکومت اسلام در جهان است | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 شهريور 1402 - 23:40

هدف اصلی انقلاب ایجاد حکومت اسلام در جهان است

شماره: 22453
Aa Aa

انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز و آغازگر انقلاب و ظهور مهدی موعود است| دشمن تمام توپخانه‌های خود را برای تخریب انتخابات به خط کرده است.

سید محمدمهدی حسینی‌همدانی، امام جمعه کرج؛
هدف اصلی انقلاب ایجاد حکومت اسلام در جهان است

سید محمدمهدی حسینی‌همدانی، امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد:

پیشرفت‌های روزافزون صنایع موشکی یکی از این وجوه قدرت‌مند شدن ماست.

به گزارش اسپادانا خبر، نماینده ولی فقیه در البرز گفت:

امروز به کمک نیروهای مقاومت وارد مرحله بازدارندگی تهاجمی شده‌ایم که نتیجه آن شکست آمریکا در همه جبهه‌هاست و شعار مرگ بر آمریکا در تمام جهان طنین انداز شده است.

وی بیان کرد:

هر جا صحبت از سازش و کوتاه آمدن از منافع مردم باشد رسوایی به همراه داشته و امروز دولت انقلابی مذاکرات را به زندگی مردم گره نزده و برای همین هم در این زمینه موفق بوده است.

او با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:

انتخابات امری بسیار مهم است و دشمن از همین حالا تمام توپخانه‌های خود را برای تخریب انتخابات به خط کرده است. امروز مشارکت مردم برای امنیت و ثبات سیاسی کشور لازم است زیرا هرچه مشارکت بیشتر شود آسیب پذیری کشور در برابر تهدیدات کمتر می‌شود.

حسینی همدانی با بیان اینکه ما در طول سال‌های پس از انقلاب همیشه با حضور گسترده مردم در مناسبت‌های مختلف دشمن را شکست دادیم گفت:

دشمنان در سال‌های گذشته با القای دروغ‌های مختلف سعی در کمتر کردن حضور مردم داشتند اما خوشبختانه مردم انقلابی با قدرت فهم بالا همیشه آن‌ها را ناکام گذاشته‌اند.

حسینی‌همدانی اظهار داشت که به گفته امام راحل انقلاب اسلامی ایران محدود به کشور ما نیست بلکه زمینه ساز و آغازگر انقلاب و ظهور مهدی موعود است هدف اصلی انقلاب اسلامی ایجاد تمدن و حکومت اسلام در جهان است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان