پنجشنبه، 26 فروردين 1400 - 3:36

وزارت خانه های دفاع و اطلاعات عربستان هدف حمله قرار گرفتند

شماره: 10340
Aa Aa

این عملیات با تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک، موشکهای بالدار قدس، ذوالفقار و هواپیماهای بدون سرنشین در عمق خاک عربستان انجام شده است.

با اعلام سخنگوی نیروهای مسلح یمن؛
 وزارت خانه های دفاع و اطلاعات عربستان هدف حمله قرار گرفتند

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد:

به یاری و توفیق الهی عملیات تهاجمی بزرگ «موازنه بازدارندگی چهارم» را علیه پایتخت دشمن سعودی انجام دادیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با قرائت بیانیه ای از انجام عملیات بزرگ موازنه بازدارندگی چهارم در پایتخت عربستان سعودی خبر داد.

وی تأکید کرد که این عملیات با تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک و موشکهای بالدار قدس و ذوالفقار و هواپیماهای بدون سرنشین در عمق خاک عربستان انجام شده است. 

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد که عملیات بازدارندگی چهارم، وزارت دفاع و اطلاعات عربستان و پایگاه هوایی ملک سلمان و برخی مواضع نظامی در ریاض و جیزان و نجران را هدف قرار داد. 

سریع با بیان جزئیات این عملیات بزرگ تأکید کرد که عملیات مذکور در واکنش به ادامه محاصره ظالمانه و تجاوز وحشیانه ضد ملت بزرگ یمن صورت گرفته است.‎

سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره پیامدهای تجاوز و اقدامات جنایتکارانه و ادامه محاصره مجرمانه ضد ملت یمن هشدار داده و بر حق مشروع و ثابت ملت یمن بر اساس تکالیف دینی و اخلاقی و انسانی و ملی در دفاع از یمن و ملت پایدار و قهرمان آن تأکید کرد. 

این بیانیه وعده انجام عملیات نظامی شدیدتر و قوی‌تر تا زمان رفع محاصره و توقف تجاوز ضد یمن و تحقق آزادی و استقلال برای ملت یمن را داده است. 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان