چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 14:39

وزیر کشور ایران خواستار کنترل رسانه ها توسط وزارت ارشاد شد

شماره: 11686
Aa Aa

عبدالرضا رحمانی فضلی بخشی از مشکلات بازار بورس ایران را رسانه‌ای خوانده و گفته رسانه‌ها نباید مردم را دچار تشویش ذهنی کنند.  

در نشست کمیته ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی؛
وزیر کشور ایران خواستار کنترل رسانه ها توسط وزارت ارشاد شد

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران روز در نشست کمیته ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی اظهار داشت:

بخشی از شرایط و مشکلات برای مردم ملموس است اما آنچه شرایط را از این سخت‌تر می‌کند فشار رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های خارجی است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، وزیر کشور با بیان اینکه مردم با دولت به خوبی همراهی کردند و ما هم باید به آنها کمک کنیم ‌اظهار داشت:

قیمت برنج خارجی از ۵ تا ۶ هزار تومان به ۲۴ هزار تومان رسیده است. با این افزایش قیمت متاسفانه بخشی از مردم از مدار خرید خارج می‌شوند. همه مشکلاتی مثل محدودیت‌ها و تحریم را می‌دانیم اما باید در زمینه رسانه‌ای و مدیریتی تلاش کنیم و باری را از دوش دولت برداریم.نباید جامعه را در مقابل پدیده‌های بیرونی کشور شرطی کنیم که متاسفانه این اتفاق الان افتاده است.

او بخشی از مشکلات ایجاد شده را رسانه‌ای عنوان کرد و گفت:

بخشی از مشکلات بازار بورس رسانه‌ای است هر چند اقدام اطلاع رسانی بورس خوب بوده که دیر انجام شده اما به هرحال خوب است. رسانه‌ها نباید مردم را دچار تشویش ذهنی کنند.  

وی افزود:

انتظار ما از وزارت ارشاد این است که رسانه‌ها را کنترل کنند. کماکان رسانه‌های خارجی باید رصد شوند و مقابله و اقدامات ایجابی که لازم است انجام شود. نباید اتفاقات انتخاباتی آن طرف آب محور دو قطبی سازی واختلاف شود. سیاست کلی ما این است که نباید این موضوع باعث اختلافات داخلی شود.  

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان